fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇺🇦 В Україні з’явилася мовна омбудсменка: які обов’язки

🇺🇦 V Ukraїni z'javylasja movna ombudsmenka: jaki obov'jazky
Посада мовного омбудсмена передбачена законом «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Читайте, які обов'язки має омбудсмен.
Posada movnogo ombudsmena peredbačena zakonom «Pro zabezpečennja funkcionuvannja ukraїnśkoї movy jak deržavnoї». Čytajte, jaki obov'jazky maje ombudsmen.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кабінет міністрів України призначив Уповноважену із захисту державної мови. Нею стала науковиця Тетяна Монахова, кандидатуру якої на розгляд внесло Міністерство культури, молоді та спорту. Про це повідомив у Facebook народний депутат України Олексій Гончаренко. Що відомо. Тетяна Монахова наразі працює завідувачкою кафедри журналістики Чорноморського національного університету ім. Петра Могили. Які обовязки. Посада мовного омбудсмена передбачена законом Про забезпечення функціонування української мови як державної. У ньому зазначається, що омбудсмен має: подавати до уряду пропозиції для покращення держполітики щодо захисту та розвитку української мови; контролювати дотримання законодавства про державну мову; розглядати скарги на дії влади щодо дотримання законів про мови та складати протоколи щодо порушень. Читайте також про те, що змінить мовний закон 5670-д.
Реклама 👇 Замовити

Кабінет міністрів України призначив Уповноважену із захисту державної мови. Нею стала науковиця Тетяна Монахова, кандидатуру якої на розгляд внесло Міністерство культури, молоді та спорту.

Про це повідомив у Facebook народний депутат України Олексій Гончаренко.

Що відомо

Тетяна Монахова наразі працює завідувачкою кафедри журналістики Чорноморського національного університету ім. Петра Могили.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

омбудсмен

Які обов’язки

Посада мовного омбудсмена передбачена законом «Про забезпечення функціонування української мови як державної». У ньому зазначається, що омбудсмен має:

  • подавати до уряду пропозиції для покращення держполітики щодо захисту та розвитку української мови;
  • контролювати дотримання законодавства про державну мову;
  • розглядати скарги на дії влади щодо дотримання законів про мови та складати протоколи щодо порушень.

Читайте також про те, що змінить🇺🇦 В Україні з'явилася мовна омбудсменка: які обов'язки 1🇺🇦 Рада ухвалила новий мовний закон 5670-д. Що зміниться мовний закон 5670-д.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: