fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💰Платформа Громадський бюджет стала фіналістом World Smart City Awards

💰Platforma Gromadśkyj bjudžet stala finalistom World Smart City Awards
Платформа для цифровізації бюджету участі Громадський проект запрацювала в Україні влітку 2016. Вона дозволяє українцям впливати на розвиток міст та брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету.
Platforma dlja cyfrovizaciї bjudžetu učasti Gromadśkyj proekt zapracjuvala v Ukraїni vlitku 2016. Vona dozvoljaje ukraїncjam vplyvaty na rozvytok mist ta braty učasť u rozpodili koštiv miscevogo bjudžetu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Платформа Громадський бюджет стала єдиним проєктом від України, що увійшов до фіналістів номінації Inclusive&Sharing Cities премії World Smart City Awards. Громадський бюджет. Платформа для цифровізації бюджету участі Громадський проект запрацювала в Україні влітку 2016. Вона дозволяє українцям впливати на розвиток міст та брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету. Станом на літо 2019 платформу використовують понад 90 муніципалітетів України. Серед них є великі та маленькі міста — Київ, Львів, Дніпро, Ніжин, Шостка, Ромни, а також об’єднані територіальні громади. У середньому по країні кожен містянин голосує за 2,6 проекти. World Smart City Awards. Це щорічна премія, яка відзначає ідеї, проєкти, інновації, практики, що трансформують міста. Цьогоріч відправили 450 заявок з понад 54 країн світу. World Smart City Awards вручають у рамках Smart City Expo World Congress. Мета події — сприяти соціальним інноваціям, започаткуванням партнерств та бізнес-можливостей, що поліпшуватимуть добробут міст та громадян. Організатори премії відзначили проект серед топ-20 рішень, що змінюють міста. Читайте також про те, що Bolt запустив тестовий прокат електросамокатів у Києві, планує доставку їжі
Реклама 👇 Замовити

Платформа Громадський бюджет стала єдиним проєктом від України, що увійшов до фіналістів номінації Inclusive&Sharing Cities премії World Smart City Awards.

Громадський бюджет

Платформа для цифровізації бюджету участі Громадський проект запрацювала в Україні влітку 2016. Вона дозволяє українцям впливати на розвиток міст та брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету.

Громадський бюджет

Станом на літо 2019 платформу використовують понад 90 муніципалітетів України. Серед них є великі та маленькі міста — Київ, Львів, Дніпро, Ніжин, Шостка, Ромни, а також об’єднані територіальні громади.

У середньому по країні кожен містянин голосує за 2,6 проекти.

World Smart City Awards

Це щорічна премія, яка відзначає ідеї, проєкти, інновації, практики, що трансформують міста. Цьогоріч відправили 450 заявок з понад 54 країн світу.

Громадський бюджет

World Smart City Awards вручають у рамках Smart City Expo World Congress. Мета події — сприяти соціальним інноваціям, започаткуванням партнерств та бізнес-можливостей, що поліпшуватимуть добробут міст та громадян.

Організатори премії відзначили проект серед топ-20 рішень, що змінюють міста.

Читайте також про те, що Bolt запустив💰Платформа Громадський бюджет стала фіналістом World Smart City Awards 1🛴Bolt запустив тестовий прокат електросамокатів у Києві, планує доставку їжі тестовий прокат електросамокатів у Києві, планує доставку їжі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: