💰Платформа Громадський бюджет стала фіналістом World Smart City Awards

Čytaty latynkoju
💰Платформа Громадський бюджет стала фіналістом World Smart City Awards

Платформа Громадський бюджет стала єдиним проєктом від України, що увійшов до фіналістів номінації Inclusive&Sharing Cities премії World Smart City Awards.

Громадський бюджет

Платформа для цифровізації бюджету участі Громадський проект запрацювала в Україні влітку 2016. Вона дозволяє українцям впливати на розвиток міст та брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету.

Громадський бюджет

Станом на літо 2019 платформу використовують понад 90 муніципалітетів України. Серед них є великі та маленькі міста — Київ, Львів, Дніпро, Ніжин, Шостка, Ромни, а також об’єднані територіальні громади.

У середньому по країні кожен містянин голосує за 2,6 проекти.

World Smart City Awards

Це щорічна премія, яка відзначає ідеї, проєкти, інновації, практики, що трансформують міста. Цьогоріч відправили 450 заявок з понад 54 країн світу.

Громадський бюджет

World Smart City Awards вручають у рамках Smart City Expo World Congress. Мета події — сприяти соціальним інноваціям, започаткуванням партнерств та бізнес-можливостей, що поліпшуватимуть добробут міст та громадян.

Організатори премії відзначили проект серед топ-20 рішень, що змінюють міста.

Читайте також про те, що Bolt запустив?Bolt запустив тестовий прокат електросамокатів у Києві, планує доставку їжі тестовий прокат електросамокатів у Києві, планує доставку їжі