fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔍 Google оновила алгоритм пошуку: що зміниться для користувачів

🔍 Google onovyla algorytm pošuku: ščo zminyťsja dlja korystuvačiv
За даними Google, завдяки оновленню приблизно в одному випадку з десяти пошуковик видаватиме більш релевантні запиту результати. Наразі новий пошук працює англійською мовою. Надалі дія алгоритму пошириться на всі підтримувані мови.
Za danymy Google, zavdjaky onovlennju pryblyzno v odnomu vypadku z desjaty pošukovyk vydavatyme biľš relevantni zapytu rezuľtaty. Narazi novyj pošuk pracjuje anglijśkoju movoju. Nadali dija algorytmu pošyryťsja na vsi pidtrymuvani movy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Google оголосила про оновлення власного пошукового алгоритму. Нова технологія BERT допоможе пошуковику краще розуміти наміри користувача, який формулював запит. Що змінюється. Алгоритм зможе інтерпретувати речення, а не просто послідовність ключових слів. Наприклад, запит Чи можна забрати ліки за чужим рецептом?. Передбачається, що можна забрати ліки для друга або родича. За даними компанії, завдяки оновленню приблизно в одному випадку з десяти пошуковик видаватиме більш релевантні запиту результати. Наразі новий пошук працює англійською мовою. Надалі дія алгоритму пошириться на всі підтримувані мови. Про технологію. Компанія виклала у відкритий доступ технологію BERT. Це нова архітектура нейромереж, яка найкраще працює з наборами даних, у яких важлива послідовність елементів. Розробники Google вважають, що створення алгоритму на основі нейронної мережі BERT є найважливішим досягненням за останні пять років та однією з найбільш значущих подій за всю історію пошукової системи. Читайте також про те, що Facebook запустив окрему вкладку з новинами.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Google оголосила про оновлення власного пошукового алгоритму. Нова технологія BERT допоможе пошуковику краще розуміти наміри користувача, який формулював запит.

Що змінюється

Алгоритм зможе інтерпретувати речення, а не просто послідовність ключових слів. Наприклад, запит «Чи можна забрати ліки за чужим рецептом?». Передбачається, що можна забрати ліки для друга або родича.

Google

За даними компанії, завдяки оновленню приблизно в одному випадку з десяти пошуковик видаватиме більш релевантні запиту результати. Наразі новий пошук працює англійською мовою. Надалі дія алгоритму пошириться на всі підтримувані мови.

Про технологію

Компанія виклала у відкритий доступ технологію BERT. Це нова архітектура нейромереж, яка найкраще працює з наборами даних, у яких важлива послідовність елементів.

Розробники Google вважають, що створення алгоритму на основі нейронної мережі BERT є «найважливішим досягненням за останні п’ять років та однією з найбільш значущих подій за всю історію пошукової системи».

Читайте також про те, що Facebook запустив🔍 Google оновила алгоритм пошуку: що зміниться для користувачів 1📰 Facebook планує запустити окрему вкладку з новинами 25 жовтня окрему вкладку з новинами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: