fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📵 В Україні запустять кіберполігон, де навчатимуть фахівців з кібербезпеки

📵 V Ukraїni zapustjať kiberpoligon, de navčatymuť fahivciv z kiberbezpeky
Кіберполігон призначений для тренування нових співробітників та забезпечення кібербезпеки держсектора. Полігон стане інструментом боротьби з дефіцитом фахівців з кібербезпеки.
Kiberpoligon pryznačenyj dlja trenuvannja novyh spivrobitnykiv ta zabezpečennja kiberbezpeky deržsektora. Poligon stane instrumentom boroťby z deficytom fahivciv z kiberbezpeky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Державна служба спеціального звязку та захисту інформації реалізує проєкт з розгортання першого в Україні кіберполігона. Про це повідомляє InternetUA. Для чого. Кіберплатформа призначена для тренування нових співробітників та забезпечення кібербезпеки держсектору. Полігон стане інструментом боротьби з дефіцитом фахівців з кібербезпеки. Наразі в Україні закуплений потужний інструмент – кіберполігон, який ми зараз впроваджуємо для того, щоб наситити ринок фахівцями з кібербезпеки. Цей механізм буде спочатку запущений в межах силових структур, а потім ми підтягнемо фахівців з обєктів критичної інфраструктури, вчених, студентів, – заступник голови Держспецзвязку Олександр Чаузов. Читайте також про те, що Кабмін працює над законопроектом, який заборонить пластикові пакети.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації реалізує проєкт з розгортання першого в Україні кіберполігона.

Про це повідомляє InternetUA.

📵 В Україні запустять кіберполігон, де навчатимуть фахівців з кібербезпеки 1кіберполігон” width=”588″ height=”392″>

Для чого

Кіберплатформа призначена для тренування нових співробітників та забезпечення кібербезпеки держсектору. Полігон стане інструментом боротьби з дефіцитом фахівців з кібербезпеки.

📵 В Україні запустять кіберполігон, де навчатимуть фахівців з кібербезпеки 2кіберполігон” width=”960″ height=”601″>

«Наразі в Україні закуплений потужний інструмент – кіберполігон, який ми зараз впроваджуємо для того, щоб наситити ринок фахівцями з кібербезпеки. Цей механізм буде спочатку запущений в межах силових структур, а потім ми «підтягнемо» фахівців з об’єктів критичної інфраструктури, вчених, студентів», – заступник голови Держспецзв’язку Олександр Чаузов.

Читайте також про те, що Кабмін працює📵 В Україні запустять кіберполігон, де навчатимуть фахівців з кібербезпеки 3🛍️ Кабмін працює над законопроектом, який заборонить пластикові пакети над законопроектом, який заборонить пластикові пакети.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: