fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Інженери створили чохол на телефон зі штучної людської шкіри, яка реагує на дотик

📱 Inženery stvoryly čohol na telefon zi štučnoї ljudśkoї škiry, jaka reaguje na dotyk
Чохол реагує на різні види тактильного впливу, включаючи стиснення, удари, щипки, погладжування та лоскотання. Кожен жест асоціюється у гаджета з певним настроєм.
Čohol reaguje na rizni vydy taktyľnogo vplyvu, vključajučy stysnennja, udary, ščypky, pogladžuvannja ta loskotannja. Kožen žest asocijujeťsja u gadžeta z pevnym nastrojem.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Французькі інженери розробили інтерактивний чохол зі штучної людської шкіри. Він дозволяє управляти гаджетом за допомогою різних видів тактильного контакту – щипків, погладжувань, лоскотання та інших. Що відомо. Технологію під назвою Skin-ON винайшов співробітник інституту Telecom ParisTech Марк Тессі. У роботі йому допомагали колеги з Національного центру наукових досліджень Франції та група науковців, що вивчають взаємодію людини з компютером. Як пише New Scientist, ідея Skin-ON народилася, коли Тессі захотілося вщипнути телефон. https://www.youtube.com/watch?v=OuEhqHvE1qU Як працює. Чохол реагує на різні види тактильного впливу, включаючи стиснення, удари, щипки, погладжування та лоскотання. Кожен жест асоціюється у гаджета з певним настроєм: якщо користувач стискає телефон – він злий, якщо гладить пристрій – йому добре. За допомогою цієї технології розробники пропонують управляти телефоном, ноутбуком або розумними годинниками. На телефоні Skin-ON працює у якості чохла, на ноутбуці – замість тачпада, а у розумних годинників доповнює ремінець. Команда розробила два види шкіри: реалістичну, що нагадує людську, та однотонну з гладкою поверхнею. Читайте також дослідження про те, що люди готові довіряти штучному інтелекту більше, ніж своєму начальнику.
Реклама 👇 Замовити

Французькі інженери розробили інтерактивний чохол зі штучної людської шкіри. Він дозволяє управляти гаджетом за допомогою різних видів тактильного контакту – щипків, погладжувань, лоскотання та інших.

чохол

Що відомо

Технологію під назвою Skin-ON винайшов співробітник інституту Telecom ParisTech Марк Тессі. У роботі йому допомагали колеги з Національного центру наукових досліджень Франції та група науковців, що вивчають взаємодію людини з комп’ютером. Як пише New Scientist, ідея Skin-ON народилася, коли Тессі захотілося вщипнути телефон.

Як працює

Чохол реагує на різні види тактильного впливу, включаючи стиснення, удари, щипки, погладжування та лоскотання. Кожен жест асоціюється у гаджета з певним настроєм: якщо користувач стискає телефон – він злий, якщо гладить пристрій – йому добре.

За допомогою цієї технології розробники пропонують управляти телефоном, ноутбуком або «розумними» годинниками. На телефоні Skin-ON працює у якості чохла, на ноутбуці – замість тачпада, а у розумних годинників доповнює ремінець.

чохол

Команда розробила два види шкіри: реалістичну, що нагадує людську, та однотонну з гладкою поверхнею.

Читайте також дослідження про те, що люди готові довіряти📱 Інженери створили чохол на телефон зі штучної людської шкіри, яка реагує на дотик 1👔 Люди готові довіряти штучному інтелекту більше, ніж своєму начальнику штучному інтелекту більше, ніж своєму начальнику.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: