fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оновлення Telegram: заплановані повідомлення, нові налаштування приватності та анімовані емодзі

Onovlennja Telegram: zaplanovani povidomlennja, novi nalaštuvannja pryvatnosti ta animovani emodzi
Розробники Telegram випустили оновлення, що містить давно очікувану функцію — особливо авторами телеграм-каналів.
Rozrobnyky Telegram vypustyly onovlennja, ščo mistyť davno očikuvanu funkciju — osoblyvo avtoramy telegram-kanaliv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Заплановані повідомлення. Найбільш очікувана функція з цього оновлення — можливість відкласти повідомлення на більш пізній час. Особливо вона стане в нагоді авторам телеграм-каналів, які теперь можуть розпланувати пости на зручний час. Щоб скористатися функцією на мобільних платформах, довго утримуйте кнопку Відправити, а на десктопі натисніть по ній правою кнопкою миші. Заплановані повідомлення зберігаються в спеціальному розділі відповідного чату, звідки ви зможете змінити повідомлення, час відправлення або взагалі скасувати надсилання. Функція працює також у Збережених повідомленнях, отже ви можете використовувати Телеграм як своєрідний сервіс для нагадувань. Пошук вас за номером телефону — більше контролю. Якщо в опції Хто може бачити мій номер телефону ви обрали Ніхто, то ви побачите нову можливість — заборонити пошук вашого акаунта в Телеграмі за номером. Тобто, тепер ті, в кого є ваш номер телефону, не знатимуть, що ви є в Телеграмі, якщо ви ввімкнете цю опцію. Кольорові теми — можна створювати та ділитися. Ще більше можливостей налаштувати зовнішній вигляд Telegram під себе та поділитися своєю темою з друзями через телеграмівську хмару. Анімовані емодзі. Розробники Telegram продовжують перетворювати звичайні емодзі на своєрідні стікери. Якщо надіслати емодзі без тексту, вони стають анімованими, і тепер таких стало більше: Читайте також про 14 україномовних телеграм-каналів для саморозвитку.
Реклама 👇 Замовити

Заплановані повідомлення

Telegram

Найбільш очікувана функція з цього оновлення — можливість відкласти повідомлення на більш пізній час. Особливо вона стане в нагоді авторам телеграм-каналів, які теперь можуть розпланувати пости на зручний час.

Telegram

Щоб скористатися функцією на мобільних платформах, довго утримуйте кнопку «Відправити», а на десктопі натисніть по ній правою кнопкою миші. Заплановані повідомлення зберігаються в спеціальному розділі відповідного чату, звідки ви зможете змінити повідомлення, час відправлення або взагалі скасувати надсилання.

Telegram

Функція працює також у Збережених повідомленнях, отже ви можете використовувати Телеграм як своєрідний сервіс для нагадувань.

Пошук вас за номером телефону — більше контролю

Telegram

Якщо в опції «Хто може бачити мій номер телефону» ви обрали «Ніхто», то ви побачите нову можливість — заборонити пошук вашого акаунта в Телеграмі за номером. Тобто, тепер ті, в кого є ваш номер телефону, не знатимуть, що ви є в Телеграмі, якщо ви ввімкнете цю опцію.

Кольорові теми — можна створювати та ділитися

Ще більше можливостей налаштувати зовнішній вигляд Telegram під себе та поділитися своєю темою з друзями через телеграмівську хмару.

Telegram

Анімовані емодзі

Розробники Telegram продовжують перетворювати звичайні емодзі на своєрідні стікери. Якщо надіслати емодзі без тексту, вони стають анімованими, і тепер таких стало більше:

Читайте також про 14 україномовних телеграм-каналів для саморозвиткуОновлення Telegram: заплановані повідомлення, нові налаштування приватності та анімовані емодзі 1✉️ 14 україномовних Telegram-каналів для саморозвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: