fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎭 У Києві пройде фестиваль FRONTIER – поринути у мистецтво через віртуальну реальність

🎭 U Kyjevi projde festyvaľ FRONTIER – porynuty u mystectvo čerez virtuaľnu reaľnisť
На виставці FRONTIER в М17 можна буде побачити 25 досвідів мистецтва у віртуальному просторі та 6 скульптур українських митців. Також у Києві представлять 7 арт-об'єктів у публічному просторі.
Na vystavci FRONTIER v M17 možna bude pobačyty 25 dosvidiv mystectva u virtuaľnomu prostori ta 6 skuľptur ukraїnśkyh mytciv. Takož u Kyjevi predstavljať 7 art-ob'jektiv u publičnomu prostori.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  З 20 по 22 вересня у Києві відбудеться фестиваль FRONTIER, на якому за допомогою віртуальної реальності відвідувачі поринуть у мистецтво, відчують різні VR-досвіди від українських художників. Також буде можливість познайомитися з сучасними практиками роботи з публічними просторами та побачити арт-об’єкти у цифровому середовищі посеред міста. 🖼️ Яка мета. Проєкт задуманий як щорічна подія, що відбувається в різних містах країни та працює з однією важливою для українського суспільства темою в кількох секторах мистецтва та культури. Цьогорічна фокус-тема – Reforming space: New monuments – говорить про те, як технології та мистецтво взаємодіють із простором, доповнюють матерію міста та створюють спільний досвід для містян. 📝 Програма у Києві. Виставка в Центрі сучасного мистецтва М17, мистецтво у віртуальній та аугментованій реальності, скульптура, шоу-кейси із використання технологій в культурі, перформанси й зустрічі з митцями, екскурсії виставкою, виступи віджеїв й VR-вечірки. До створення виставок та експозицій запрошено 25 українських художників. На виставці в М17 можна буде побачити 25 досвідів мистецтва у віртуальному просторі та 6 скульптур українських митців. Виставка працюватиме до 17 листопада. 🎨 Експозиції у публічних просторах. У рамках події в Києві можна буде побачити 7 арт-об’єктів – навпроти бібліотеки Вернадського, на бульварі Шевченка, в сквері на Либідській площі, на Печерську неподалік пам’ятнику Пилипу Орлику, на перехресті зі стадіоном Динамо та на одному з пустирів Троєщини. Експозиції в містах доступні в будь-який час з QR-кодом, що є на локаціях, та додатком, який доступний до завантаження на сайті. З 4 по 6 жовтня фестиваль пройде у Харкові. Читайте також, як віртуальна реальність змінить мистецтво та простір України – ідеї з хакатону Frontier.
Реклама 👇 Замовити

З 20 по 22 вересня у Києві відбудеться фестиваль FRONTIER, на якому за допомогою віртуальної реальності відвідувачі поринуть у мистецтво, відчують різні VR-досвіди від українських художників. Також буде можливість познайомитися з сучасними практиками роботи з публічними просторами та побачити арт-об’єкти у цифровому середовищі посеред міста.

🖼️ Яка мета

Проєкт задуманий як щорічна подія, що відбувається в різних містах країни та працює з однією важливою для українського суспільства темою в кількох секторах мистецтва та культури. Цьогорічна фокус-тема – Reforming space: «New monuments» – говорить про те, як технології та мистецтво взаємодіють із простором, доповнюють матерію міста та створюють спільний досвід для містян.

FRONTIER

📝 Програма у Києві

Виставка в Центрі сучасного мистецтва М17, мистецтво у віртуальній та аугментованій реальності, скульптура, шоу-кейси із використання технологій в культурі, перформанси й зустрічі з митцями, екскурсії виставкою, виступи віджеїв й VR-вечірки.

До створення виставок та експозицій запрошено 25 українських художників. На виставці в М17 можна буде побачити 25 досвідів мистецтва у віртуальному просторі та 6 скульптур українських митців.

Виставка працюватиме до 17 листопада.

FRONTIER

🎨 Експозиції у публічних просторах

У рамках події в Києві можна буде побачити 7 арт-об’єктів – навпроти бібліотеки Вернадського, на бульварі Шевченка, в сквері на Либідській площі, на Печерську неподалік пам’ятнику Пилипу Орлику, на перехресті зі стадіоном Динамо та на одному з пустирів Троєщини.

Експозиції в містах доступні в будь-який час з QR-кодом, що є на локаціях, та додатком, який доступний до завантаження на сайті.

З 4 по 6 жовтня фестиваль пройде у Харкові.

Читайте також, як віртуальна реальність змінить🎭 У Києві пройде фестиваль FRONTIER – поринути у мистецтво через віртуальну реальність 1🖼️ Як віртуальна реальність змінить мистецтво та простір України – ідеї з фестивалю Frontier мистецтво та простір України – ідеї з хакатону Frontier.

Теґи: AR, VR, фестиваль

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: