Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤔 Тест: Чи володієте ви критичним мисленням? — 10 питань

🤔 Test: Čy volodijete vy krytyčnym myslennjam? — 10 pytań

Критичне мислення завжди було необхідною навичкою для правильного сприйняття світу. Тим паче у нинішню епоху, коли факти часто підмінюються емоціями, а інформації в мережі загалом стільки багато, що дуже важко розібратися, що є правда, а що — маніпуляція. Перевірте себе — чи володієте ви навичками критичного мислення у нашому спільному тесті з Креативною Міжнародною Дитячою Школою.
Krytyčne myslennja zavždy bulo neobhidnoju navyčkoju dlja pravyľnogo spryjnjattja svitu. Tym pače u nynišnju epohu, koly fakty často pidminjujuťsja emocijamy, a informaciї v mereži zagalom stiľky bagato, ščo duže važko rozibratysja, ščo je pravda, a ščo — manipuljacija. Perevirte sebe — čy volodijete vy navyčkamy krytyčnogo myslennja u našomu spiľnomu testi z Kreatyvnoju Mižnarodnoju Dytjačoju Školoju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Раніше ми розповідали про те, як розвинути в собі критичне мислення. Піддавайте сумніву будь-яке твердження, не соромтеся ставити питання та робіть висновки самостійно, уникаючи впливу чужої думки на ваші судження. Чи навчилися ви раціонально дивитися на світ, пропонуємо перевірити за допомогою цього тесту. КМДШ називають школою, яка вчить думати, бо там орієнтуються саме на розвиток критичного мислення у дітей – їх стимулюють ставити під сумнів інформацію (навіть від вчителя), запитувати та шукати факти та пояснення. І саме тому учні легко виражають власну думку, орієнтуються в інформаційних потоках, і вміють вирізнити основне. Як потрапити на екскурсію:. Щоб побачити, де саме навчатиметься дитина — запишись на екскурсію! Її проведуть у будь-який час за попередньою домовленістю. Для цього потрібно заповнити форму: Київ Львів Телефон для довідок: 0 800 330 810.

Раніше ми розповідали про те, як розвинути в собі критичне мислення. Піддавайте сумніву будь-яке твердження, не соромтеся ставити питання та робіть висновки самостійно, уникаючи впливу чужої думки на ваші судження. Чи навчилися ви раціонально дивитися на світ, пропонуємо перевірити за допомогою цього тесту.

КМДШ називають школою, яка вчить думати, бо там орієнтуються саме на розвиток критичного мислення у дітей – їх стимулюють ставити під сумнів інформацію (навіть від вчителя), запитувати та шукати факти та пояснення. І саме тому учні легко виражають власну думку, орієнтуються в інформаційних потоках, і вміють вирізнити основне.

Як потрапити на екскурсію:

Щоб побачити, де саме навчатиметься дитина — запишись на екскурсію! Її проведуть у будь-який час за попередньою домовленістю. Для цього потрібно заповнити форму:

Телефон для довідок: 0 800 330 810.

Цей матеріал виготовлено та розміщено на комерційній основі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: