fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤔 Тест: Чи володієте ви критичним мисленням? — 10 питань

🤔 Test: Čy volodijete vy krytyčnym myslennjam? — 10 pytań
Критичне мислення завжди було необхідною навичкою для правильного сприйняття світу. Тим паче у нинішню епоху, коли факти часто підмінюються емоціями, а інформації в мережі загалом стільки багато, що дуже важко розібратися, що є правда, а що — маніпуляція. Перевірте себе — чи володієте ви навичками критичного мислення у нашому спільному тесті з Креативною Міжнародною Дитячою Школою.
Krytyčne myslennja zavždy bulo neobhidnoju navyčkoju dlja pravyľnogo spryjnjattja svitu. Tym pače u nynišnju epohu, koly fakty často pidminjujuťsja emocijamy, a informaciї v mereži zagalom stiľky bagato, ščo duže važko rozibratysja, ščo je pravda, a ščo — manipuljacija. Perevirte sebe — čy volodijete vy navyčkamy krytyčnogo myslennja u našomu spiľnomu testi z Kreatyvnoju Mižnarodnoju Dytjačoju Školoju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Партнер матеріалу — КМДШ. Раніше ми розповідали про те, як розвинути в собі критичне мислення. Піддавайте сумніву будь-яке твердження, не соромтеся ставити питання та робіть висновки самостійно, уникаючи впливу чужої думки на ваші судження. Чи навчилися ви раціонально дивитися на світ, пропонуємо перевірити за допомогою цього тесту. КМДШ називають школою, яка вчить думати, бо там орієнтуються саме на розвиток критичного мислення у дітей – їх стимулюють ставити під сумнів інформацію (навіть від вчителя), запитувати та шукати факти та пояснення. І саме тому учні легко виражають власну думку, орієнтуються в інформаційних потоках, і вміють вирізнити основне. Як потрапити на екскурсію:. Щоб побачити, де саме навчатиметься дитина — запишись на екскурсію! Її проведуть у будь-який час за попередньою домовленістю. Для цього потрібно заповнити форму: Київ Львів Телефон для довідок: 0 800 330 810. Партнер матеріалу — КМДШ. Пройдіть також накоротший тест IQ — всього три питання.

Раніше ми розповідали🤔 Тест: Чи володієте ви критичним мисленням? — 10 питань 2Критичне мислення: як розвинути найважливішу навичку в інформаційному суспільстві про те, як розвинути в собі критичне мислення. Піддавайте сумніву будь-яке твердження, не соромтеся ставити питання та робіть висновки самостійно, уникаючи впливу чужої думки на ваші судження. Чи навчилися ви раціонально дивитися на світ, пропонуємо перевірити за допомогою цього тесту.

КМДШ називають школою, яка вчить думати, бо там орієнтуються саме на розвиток критичного мислення у дітей – їх стимулюють ставити під сумнів інформацію (навіть від вчителя), запитувати та шукати факти та пояснення. І саме тому учні легко виражають власну думку, орієнтуються в інформаційних потоках, і вміють вирізнити основне.

Як потрапити на екскурсію:

Щоб побачити, де саме навчатиметься дитина — запишись на екскурсію! Її проведуть у будь-який час за попередньою домовленістю. Для цього потрібно заповнити форму:

Телефон для довідок: 0 800 330 810.

Пройдіть також накоротший тест IQ🤔 Тест: Чи володієте ви критичним мисленням? — 10 питань 4❓ Найкоротший IQ-тест: всього три питання — всього три питання.

Цей матеріал виготовлено та розміщено на комерційній основі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

5 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Людмила Галагіна

СПОДОБАВСЯ ТЕСТ.

2
Лідія Мишук

Цікавий та пізнавальний тест.

3
ІРИНА ПАСІЧНИК

Тест сподобався.

4
Світлана Іванович

Цікавий тест

5
Дунська Алла Дмитрівна

Дуже сподобався тест. Дякую.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: