fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

❓ Найкоротший IQ-тест: всього три питання

❓ Najkorotšyj IQ-test: vśogo try pytannja
У мережі набирає популярність «найкоротший IQ-тест». Вчені пропонують перевірити себе лише на трьох математичних завданнях.
U mereži nabyraje populjarnisť «najkorotšyj IQ-test». Včeni proponujuť pereviryty sebe lyše na tŕoh matematyčnyh zavdannjah.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Щоб зясувати свій інтелект та рівень розумових здібностей, необовязково відповідати на сотні запитань. Математик з МТІ (Массачусетський технологічний інститут) пропонує IQ-тест, у якому всього три питання. Як пише таблоїд The ​​Mirror, понад 80% людей не можуть правильно відповісти на всі питання. Першим тест запропонував ще 14 років тому професор Массачусетського технологічного інституту Шейн Фредерік. Він провів дослідження, результати якого вразили автора. Серед понад 3000 учасників (були навіть студенти Єльського університету та Гарварду) правильно відповіли лише 17%. ❗ Пройти найкоротший тест на IQ. Ось три завдання найкоротшого тесту на IQ: Задача №1. Біта з мячем разом коштують $1,10, але біта дорожче мяча на $1. Скільки коштує мяч? Задача №2. Пять машин за пять хвилин виготовляють пять виробів. Скільки потрібно часу 100 машин, щоб виготовити 100 виробів? Задача №3. В озері росте група латаття. Щодня число рослин подвоюється. За 48 днів латаття можуть повністю покрити площу озера. Скільки днів потрібно, щоб рослини покрили половину озера? Автор тесту на інтелект каже, що завдання виглядають простими – і є такими, проте неправильна відповідь приходить на розум першою. 🔻 Спойлери та відповіді. . . . . ❌ Найпопулярніші відповіді (неправильні). Десять центів; Сто хвилин; 24 дні. ✅ Правильні відповіді на найкоротший IQ-тест. 1. Пять центів; 2. Пять хвилин; 3. 47 днів. 🔔 Пояснення. 1. Мяч коштує X. Тоді біта коштує на $1 більше, тому X + 1. Отже, ми маємо біта + мяч = X + (X + 1) = 1,1, бо разом вони коштують $1,10. Таким чином, 2X + 1 = 1,1, тобто 2X = 0,1, звідси X = 0,05. Це означає, що мяч коштує $0,05, а біта – $1,05. 2. Якщо пяти машинам потрібно пять хвилин для створення пяти виробів, то для створення одного виробу одній машині потрібно пять хвилин (кожна машина створює виріб за 5 хвилин). Якщо у вас 100 машин, що працюють разом, то кожна з них може створити по одному виробу за пять хвилин. Тому через пять хвилин буде 100 виробів. 3. Щодня число латаття збільшується вдвічі. Тому минулого дня буде половина площі від сьогоднішнього. Так, на 47 день озеро буде наполовину повне. Читайте також, що Ілон Маск представив нитки для зчитування інформації з мозку.
Реклама 👇 Замовити

Щоб з’ясувати свій інтелект та рівень розумових здібностей, необов’язково відповідати на сотні запитань. Математик з МТІ (Массачусетський технологічний інститут) пропонує IQ-тест, у якому всього три питання.

Як пише таблоїд The ​​Mirror, понад 80% людей не можуть правильно відповісти на всі питання.

❓ Найкоротший IQ-тест: всього три питання 1IQ-тест” width=”588″ height=”392″>

Першим тест запропонував ще 14 років тому професор Массачусетського технологічного інституту Шейн Фредерік. Він провів дослідження, результати якого вразили автора. Серед понад 3000 учасників (були навіть студенти Єльського університету та Гарварду) правильно відповіли лише 17%.

❗ Пройти найкоротший тест на IQ

Ось три завдання найкоротшого тесту на IQ:

  1. Задача №1. Біта з м’ячем разом коштують $1,10, але біта дорожче м’яча на $1. Скільки коштує м’яч?
  2. Задача №2. П’ять машин за п’ять хвилин виготовляють п’ять виробів. Скільки потрібно часу 100 машин, щоб виготовити 100 виробів?
  3. Задача №3. В озері росте група латаття. Щодня число рослин подвоюється. За 48 днів латаття можуть повністю покрити площу озера. Скільки днів потрібно, щоб рослини покрили половину озера?

Автор тесту на інтелект каже, що завдання виглядають простими – і є такими, проте неправильна відповідь приходить на розум першою.

🔻 Спойлери та відповіді

.
.
.
.

❓ Найкоротший IQ-тест: всього три питання 2IQ-тест” width=”960″ height=”640″>

❌ Найпопулярніші відповіді (неправильні)

  1. Десять центів;
  2. Сто хвилин;
  3. 24 дні.

✅ Правильні відповіді на найкоротший IQ-тест

1. П'ять центів; 2. П'ять хвилин; 3. 47 днів.

🔔 Пояснення

1. М’яч коштує X. Тоді біта коштує на $1 більше, тому X + 1. Отже, ми маємо біта + м’яч = X + (X + 1) = 1,1, бо разом вони коштують $1,10. Таким чином, 2X + 1 = 1,1, тобто 2X = 0,1, звідси X = 0,05. Це означає, що м’яч коштує $0,05, а біта – $1,05.

2. Якщо п’яти машинам потрібно п’ять хвилин для створення п’яти виробів, то для створення одного виробу одній машині потрібно п’ять хвилин (кожна машина створює виріб за 5 хвилин). Якщо у вас 100 машин, що працюють разом, то кожна з них може створити по одному виробу за п’ять хвилин. Тому через п’ять хвилин буде 100 виробів.

3. Щодня число латаття збільшується вдвічі. Тому минулого дня буде половина площі від сьогоднішнього. Так, на 47 день озеро буде наполовину повне.

Читайте також, що Ілон Маск представив❓ Найкоротший IQ-тест: всього три питання 3🧠 Маск представив «нитки» для зчитування інформації з мозку: досліди на людях у 2020 році «нитки» для зчитування інформації з мозку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

3 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Питання шкільного рівня. Можливо, в майбутньому спеціалісти, з яких виростуть ті студенти, які не відповіли на питтання не потрібні в процесі еволюції. Щоб не псували генофонд...

3

Разгадал за 1 минуту все правильно вообще детские задачи

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: