fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💻 Президент підписав указ про електронні послуги: що він передбачає

💻 Prezydent pidpysav ukaz pro elektronni poslugy: ščo vin peredbačaje
Указ про електронні послуги передбачає повний аудит державних реєстрів та створення єдиного порталу електронних держпослуг. Також указ запустив роботу над введенням електронних виборів та перепису населення.  
Ukaz pro elektronni poslugy peredbačaje povnyj audyt deržavnyh rejestriv ta stvorennja jedynogo portalu elektronnyh deržposlug. Takož ukaz zapustyv robotu nad vvedennjam elektronnyh vyboriv ta perepysu naselennja.  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Володимир Зеленський підписав указ про розвиток електронних послуг. У ньому передбачається запуск єдиного порталу, де українці зможуть отримувати державні електронні послуги, повідомляється на сайті президента України. ❓ Що відомо. Документ повинен впорядкувати електронні реєстри, зробити їх більш прозорими, вдосконалити засоби електронної ідентифікації та впровадити пріоритетні електронні послуги для громадян і бізнесу. 🔔 Як буде працювати. Указ передбачає повний аудит державних реєстрів. За словами радника президента Михайла Федорова, зараз в Україні їх понад 350, але більшість з них працює неефективно та непрозоро. Це головна причина рейдерства, корупції та інших незаконних схем. Також створять єдиний портал електронних держпослуг. У кожного українця буде свій електронний кабінет, де можна отримати інформацію про себе в держреєстрах. У тому числі дані про доходи, транспорт, майно та податки. Ще на порталі будуть доступні пріоритетні електронні держпослуги. Влада вже склала перелік з понад 200 найважливіших послуг для громадян та бізнесу, які зроблять доступними онлайн в першу чергу. ✅ Які послуги ще будуть. Указ запустив роботу над введенням електронних виборів та перепису населення. Ще одна пріоритетна мета – впровадження інноваційних засобів електронної ідентифікації. Почати видавати паспорти у вигляді ID-карт з електронним підписом планують вже восени. У планах – впровадження і масштабування засобів на кшталт MobileID або SmartID та їхніх альтернатив. Читайте також про 6 державних стартапів, які працюватимуть над євроінтеграційними рішеннями.
Реклама 👇 Замовити

Володимир Зеленський підписав указ про розвиток електронних послуг. У ньому передбачається запуск єдиного порталу, де українці зможуть отримувати державні електронні послуги, повідомляється на сайті президента України.

❓ Що відомо

Документ повинен впорядкувати електронні реєстри, зробити їх більш прозорими, вдосконалити засоби електронної ідентифікації та впровадити пріоритетні електронні послуги для громадян і бізнесу.

указ

🔔 Як буде працювати

Указ передбачає повний аудит державних реєстрів. За словами радника президента Михайла Федорова, зараз в Україні їх понад 350, але більшість з них працює неефективно та непрозоро. Це головна причина рейдерства, корупції та інших незаконних схем.

Також створять єдиний портал електронних держпослуг. У кожного українця буде свій електронний кабінет, де можна отримати інформацію про себе в держреєстрах. У тому числі дані про доходи, транспорт, майно та податки.

електронні послуги

Ще на порталі будуть доступні пріоритетні електронні держпослуги. Влада вже склала перелік з понад 200 найважливіших послуг для громадян та бізнесу, які зроблять доступними онлайн в першу чергу.

✅ Які послуги ще будуть

Указ запустив роботу над введенням електронних виборів та перепису населення.

Ще одна пріоритетна мета – впровадження інноваційних засобів електронної ідентифікації. Почати видавати паспорти у вигляді ID-карт з електронним підписом планують вже восени. У планах – впровадження і масштабування засобів на кшталт MobileID або SmartID та їхніх альтернатив.

Читайте також про 6 державних стартапів💻 Президент підписав указ про електронні послуги: що він передбачає 1🇪🇺 Фіналісти EU Association Lab — 6 державних стартапів працюватимуть над євроінтеграційними рішеннями, які працюватимуть над євроінтеграційними рішеннями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: