fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚴‍♂️ У Києві відкрили smart-вулицю Салютну – Wi-Fi, «розумне» освітлення та моніторинг повітря

🚴‍♂️ U Kyjevi vidkryly smart-vulycju Saljutnu – Wi-Fi, «rozumne» osvitlennja ta monitoryng povitrja
Надалі планується використовувати smart-вулицю Салютна у якості тестового полігону для інших «розумних» міських систем. Українські розробники зможуть протестувати свої рішення в реальних міських умовах, щоб доопрацювати їх у разі потреби.
Nadali planujeťsja vykorystovuvaty smart-vulycju Saljutna u jakosti testovogo poligonu dlja inšyh «rozumnyh» miśkyh system. Ukraїnśki rozrobnyky zmožuť protestuvaty svoї rišennja v reaľnyh miśkyh umovah, ščob doopracjuvaty їh u razi potreby.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Києві після реконструкції відкрили вулицю Салютна, яка стала першою у столиці smart-вулицею. Вона отримала ряд електронних систем та рішень, які покликані підвищити комфорт та безпеку для жителів міста. Що доступно. Після реконструкції вулиця Салютна обладнана інноваційними пристроями: безкоштовним міським Wi-Fi-доступом; камерами відеоспостереження (з розпізнаванням номерів автомобілів та осіб людей); системою розумного освітлення. Остання змінює інтенсивність освітлення в залежності від часу доби та наявності людей або автомобілів на вулиці. Це дозволить заощадити від 40% до 80% електроенергії. Також є лавочки з зарядними пристроями та USB-портами для підзарядки мобільних гаджетів, які живляться від сонячних панелей, кнопка екстреного виклику поліції, дві станції для підзарядки електромобілів. Моніторинг повітря. Ще на Салютній встановлена ​​перша стаціонарна станція моніторингу якості повітря. Це частина проекту Managing Air Quality від міської ініціативи Kyiv Smart City. Датчик на Салютній буде аналізувати повітря за 8 різними показниками. Які саме читайте в нашій новині. Сьогодні контроль якості повітря в усіх районах столиці здійснюється завдяки мобільній лабораторії. Зібрані дані можна подивитися онлайн. Надалі планується використовувати smart-вулицю у якості тестового полігону для інших розумних міських систем. Українські розробники зможуть протестувати свої рішення в реальних міських умовах, щоб доопрацювати їх у разі потреби. Для любителів активного відпочинку на smart-вулиці передбачена виділена смуга для велосипедистів та ролерів. До того ж встановили сухий фонтан з підсвіткою та різнокольоровими баками для роздільного збору сміття.
Реклама 👇 Замовити

У Києві після реконструкції відкрили вулицю Салютна, яка стала першою у столиці smart-вулицею. Вона отримала ряд електронних систем та рішень, які покликані підвищити комфорт та безпеку для жителів міста.

Що доступно

Після реконструкції вулиця Салютна обладнана інноваційними пристроями: безкоштовним міським Wi-Fi-доступом; камерами відеоспостереження (з розпізнаванням номерів автомобілів та осіб людей); системою «розумного» освітлення.

салютна

Остання змінює інтенсивність освітлення в залежності від часу доби та наявності людей або автомобілів на вулиці. Це дозволить заощадити від 40% до 80% електроенергії. Також є лавочки з зарядними пристроями та USB-портами для підзарядки мобільних гаджетів, які живляться від сонячних панелей, кнопка екстреного виклику поліції, дві станції для підзарядки електромобілів.

салютна

Моніторинг повітря

Ще на Салютній встановлена ​​перша стаціонарна станція моніторингу якості повітря. Це частина проекту Managing Air Quality від міської ініціативи Kyiv Smart City.

Датчик на Салютній буде аналізувати повітря за 8 різними показниками. Які саме читайте в нашій новині🚴‍♂️ У Києві відкрили smart-вулицю Салютну – Wi-Fi, «розумне» освітлення та моніторинг повітря 1🌍 У Києві запустили онлайн-карту, де можна перевірити якість повітря в усіх районах.

Сьогодні контроль якості повітря в усіх районах столиці здійснюється завдяки мобільній лабораторії.

Зібрані дані можна подивитися онлайн.

салютна

Надалі планується використовувати smart-вулицю у якості тестового полігону для інших «розумних» міських систем. Українські розробники зможуть протестувати свої рішення в реальних міських умовах, щоб доопрацювати їх у разі потреби.

салютна

Для любителів активного відпочинку на smart-вулиці передбачена виділена смуга для велосипедистів та ролерів. До того ж встановили сухий фонтан з підсвіткою та різнокольоровими баками для роздільного збору сміття.

Джерело: КМДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: