fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌍 У Києві запустили онлайн-карту, де можна перевірити якість повітря в усіх районах

🌍 U Kyjevi zapustyly onlajn-kartu, de možna pereviryty jakisť povitrja v usih rajonah

Наразі у місті працює 9 датчиків моніторингу якості повітря, однак найближчим часом їхня кількість збільшиться до 30.

Narazi u misti pracjuje 9 datčykiv monitoryngu jakosti povitrja, odnak najblyžčym časom їhnja kiľkisť zbiľšyťsja do 30.

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міська ініціатива Kyiv Smart City запустила платформу, на якій моніториться якість повітря у столиці, повідомляється на сайті. 🌍 Що можна дізнатися. Щоб перевірити якість повітря, необхідно обрати на карті певний район і показник. Всього 10 районів та 8 показників – формальдегід (CH2O), діоксид азоту (NO2), чадний газ (CO), кисень (O2), вуглекислий газ (CO2), температура, вологість, тиск. Дані оновлюються кожні 10 хвилин. 🌍 Звідки беруть інформацію. Організатори платформи розповідають, що беруть аналіз з рівня росту людини. Це допомагає отримувати інформацію впливу забруднення повітря саме на здоровя людини. У правому нижньому кутку карти також присутня кнопка перегляду інформації, зібраної супутником з космосу (значок космонавта). Однак ці дані більш загальні, адже вимірюється шар повітря висотою близько двох кілометрів. 🌍 Як вплинуть результати. Якщо рівень токсичних газів, таких як оксид азоту або чадний газ, перевищує норму (вона позначена на графіку помаранчевою лінією), то це привід звернутися зі скаргою до Державної екологічної інспекції України, яка повинна відреагувати та вжити відповідних заходів. 🌍 Подальші плани Читатйте також: 🌍 ClimateLaunchpad — найбільший у світі зелений конкурс: як потрапити і підготуватися до виступу. Команда Kyiv Smart City працювала над розробкою платформи близько пяти місяців та для зручності створила також мобільну версію сайту. Найближчим часом географія моніторингу якості повітря в Києві розшириться, а кількість датчиків збільшиться до 30. Читайте також про Zero waste Omni Calculator — калькулятор, що вирахує, скільки пластику ви вживаєте протягом життя.
Реклама 👇 Замовити

Міська ініціатива Kyiv Smart City запустила платформу, на якій моніториться якість повітря у столиці, повідомляється на сайті.

🌍 У Києві запустили онлайн-карту, де можна перевірити якість повітря в усіх районах 1

🌍 Що можна дізнатися

Щоб перевірити якість повітря, необхідно обрати на карті певний район і показник.

Всього 10 районів та 8 показників – формальдегід (CH2O), діоксид азоту (NO2), чадний газ (CO), кисень (O2), вуглекислий газ (CO2), температура, вологість, тиск. Дані оновлюються кожні 10 хвилин.

якість повітря

🌍 Звідки беруть інформацію

Організатори платформи розповідають, що беруть аналіз з рівня росту людини. Це допомагає отримувати інформацію впливу забруднення повітря саме на здоров’я людини.

У правому нижньому кутку карти також присутня кнопка перегляду інформації, зібраної супутником з космосу (значок космонавта). Однак ці дані більш загальні, адже вимірюється шар повітря висотою близько двох кілометрів.

kyiv smart city

🌍 Як вплинуть результати

Якщо рівень токсичних газів, таких як оксид азоту або чадний газ, перевищує норму (вона позначена на графіку помаранчевою лінією), то це привід звернутися зі скаргою до Державної екологічної інспекції України, яка повинна відреагувати та вжити відповідних заходів.

якість повітря

🌍 Подальші плани

Читайте також: 🌍 ClimateLaunchpad — найбільший у світі «зелений» конкурс: як потрапити і підготуватися до виступу

Команда Kyiv Smart City працювала над розробкою платформи близько п’яти місяців та для зручності створила також мобільну версію сайту. Найближчим часом географія моніторингу якості повітря в Києві розшириться, а кількість датчиків збільшиться до 30.

Читайте також про Zero waste Omni Calculator🌍 У Києві запустили онлайн-карту, де можна перевірити якість повітря в усіх районах 2🛍 Zero waste: онлайн-калькулятор допоможе порахувати кількість пластику, що споживає людина — калькулятор, що вирахує, скільки пластику ви вживаєте протягом життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: