fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👍 Україна піднялася на 5 позицій у світовому рейтингу конкурентоспроможності

👍 Ukraїna pidnjalasja na 5 pozycij u svitovomu rejtyngu konkurentospromožnosti
Україна розмістилася на 54 сходинці. Перше місце рейтингу з 63 країн світу посів Сингапур, за ним ідуть Гонконг та США.
Ukraїna rozmistylasja na 54 shodynci. Perše misce rejtyngu z 63 kraїn svitu posiv Syngapur, za nym iduť Gonkong ta SŠA.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  👍 Рухаємося вгору. За рік Україна піднялася на 5 сходинок у рейтингу глобальної конкурентоспроможності країн світу за версією Міжнародного інституту управлінського розвитку в Швейцарії (IIMD). Про це свідчать результати дослідження, опубліковані на сайті IIMD. У рейтингу всього представлені 63 країни світу. Україна посіла 54 місце. 🇸🇬 Змінився лідер. Цьогоріч на вершину рейтингу найбільш конкурентоспроможних економік світу повернувся Сингапур, який востаннє очолював рейтинг десять років тому. Минулий лідер США опустився на дві сходинки. Друге місце у Гонконгу. Серед близьких країн до України найвище в рейтингу знаходяться Литва (32 місце) та Естонія (35 місце). Автори рейтингу оцінюють конкурентоспроможність за чотирма категоріями: ефективність економіки, ефективність уряду, ефективність бізнесу та інфраструктури. Читатйте також: 🤑 Як бути в курсі того, що відбувається в економіці. Пояснюємо за 10 хвилин. Для цього використовуються такі статистичні дані, як безробіття, ВВП і державні витрати на охорону здоров’я та освіту. Також додають опитування, які охоплюють такі теми, як соціальна згуртованість, глобалізація та корупція. Читайте також про те, що Україна на третьому місці за інвестиціями до ВВП серед країн, що розвиваються.
Реклама 👇 Замовити

👍 Рухаємося вгору

За рік Україна піднялася на 5 сходинок у рейтингу глобальної конкурентоспроможності країн світу за версією Міжнародного інституту управлінського розвитку в Швейцарії (IIMD).

Про це свідчать результати дослідження, опубліковані на сайті IIMD.

У рейтингу всього представлені 63 країни світу. Україна посіла 54 місце.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Україна

🇸🇬 Змінився лідер

Цьогоріч на вершину рейтингу найбільш конкурентоспроможних економік світу повернувся Сингапур, який востаннє очолював рейтинг десять років тому. Минулий лідер США опустився на дві сходинки. Друге місце у Гонконгу.

Серед близьких країн до України найвище в рейтингу знаходяться Литва (32 місце) та Естонія (35 місце).

рейтинг

Автори рейтингу оцінюють конкурентоспроможність за чотирма категоріями: ефективність економіки, ефективність уряду, ефективність бізнесу та інфраструктури.

Читайте також: 🤑 Як бути в курсі того, що відбувається в економіці. Пояснюємо за 10 хвилин

Для цього використовуються такі статистичні дані, як безробіття, ВВП і державні витрати на охорону здоров’я та освіту. Також додають опитування, які охоплюють такі теми, як соціальна згуртованість, глобалізація та корупція.

Читайте також про те, що Україна на третьому місці за інвестиціями👍 Україна піднялася на 5 позицій у світовому рейтингу конкурентоспроможності 1💸 Україна на третьому місці за інвестиціями до ВВП серед країн, що розвиваються до ВВП серед країн, що розвиваються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: