fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 Україна на третьому місці за інвестиціями до ВВП серед країн, що розвиваються

💸 Ukraїna na treťomu misci za investycijamy do VVP sered kraїn, ščo rozvyvajuťsja
Показник виражений у відсотках від ВВП без урахування надходжень від реінвестування. Інвестиції в Україну склали 2,7% від ВВП.
Pokaznyk vyraženyj u vidsotkah vid VVP bez urahuvannja nadhodžeń vid reinvestuvannja. Investyciї v Ukraїnu sklaly 2,7% vid VVP.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Україні відсоток інвестицій склав 2,7% від ВВП. Це третє місце за обсягом прямих іноземних інвестицій серед 23 країн, що розвиваються, за період з 2015 до 2018 року. Про це пише Rzeczpospolita з посиланням на дані глобальної асоціації банків Інститут міжнародних фінансів (IIF). 💸 Як рахували. Експерти організації оцінили об’єм прямих закордонних інвестицій у 23 країнах, що розвиваються, за період з 2015 до 2018 року. Показник виражений у відсотках від ВВП без урахування надходжень від реінвестування. В Україні такий показник склав 2,7%. Таким чином країна посіла третє місце рейтингу. Найбільше інвестицій отримали Бразилія (3,4%) і Колумбія (2,9%). Далі у рейтингу Чилі, Філіппіни, Мексика, Малайзія, Туреччина, Чехія, Індія та Єгипет. На 12-му місці розташувалася Польща(1%), хоча країну зазвичай відносять до категорії розвинених економік. За нею йдуть Таїланд, Індонезія, ПАР, Венесуела, Аргентина, Китай, Саудівська Аравія і Нігерія. На останньому місці у списку виявилася Росія. Її обсяг прямих інвестицій оцінили в 0,2% від ВВП. Читайте також про те, що ВВП України показав найбільше зростання за сім років.
Реклама 👇 Замовити

В Україні відсоток інвестицій склав 2,7% від ВВП. Це третє місце за обсягом прямих іноземних інвестицій серед 23 країн, що розвиваються, за період з 2015 до 2018 року.

Про це пише Rzeczpospolita з посиланням на дані глобальної асоціації банків «Інститут міжнародних фінансів» (IIF).

ВВП

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

💸 Як рахували

Експерти організації оцінили об’єм прямих закордонних інвестицій у 23 країнах, що розвиваються, за період з 2015 до 2018 року. Показник виражений у відсотках від ВВП без урахування надходжень від реінвестування. В Україні такий показник склав 2,7%. Таким чином країна посіла третє місце рейтингу.

Найбільше інвестицій отримали Бразилія (3,4%) і Колумбія (2,9%).

інвестиції

Далі у рейтингу Чилі, Філіппіни, Мексика, Малайзія, Туреччина, Чехія, Індія та Єгипет. На 12-му місці розташувалася Польща(1%), хоча країну зазвичай відносять до категорії розвинених економік.

За нею йдуть Таїланд, Індонезія, ПАР, Венесуела, Аргентина, Китай, Саудівська Аравія і Нігерія. На останньому місці у списку виявилася Росія. Її обсяг прямих інвестицій оцінили в 0,2% від ВВП.

Читайте також про те, що ВВП України показав💸 Україна на третьому місці за інвестиціями до ВВП серед країн, що розвиваються 1ВВП України показав найбільше зростання за сім років найбільше зростання за сім років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: