Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤗 Google додав до Android 53 нових гендерно-нейтральних емодзі

🤗 Google dodav do Android 53 novyh genderno-nejtraľnyh emodzi

Компанія Google створила 53 андрогінних емодзі — смайликів у вигляді людини без яскраво виражених чоловічих або жіночих рис. Вони будуть доступні на всіх пристроях під управлінням Android 10 Q до кінця цього року.
Kompanija Google stvoryla 53 androginnyh emodzi — smajlykiv u vygljadi ljudyny bez jaskravo vyraženyh čolovičyh abo žinočyh rys. Vony buduť dostupni na vsih prystrojah pid upravlinnjam Android 10 Q do kincja ćogo roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цього тижня пройшла презентація Google I/O, на якій було офіційно представлено оновлення мобільної операційної системи Android. У нове оновлення Android Q компанія додала 53 абсолютно нових гендерно-нейтральних емодзі, які можна використовувати вже зараз, але виключно на пристроях Pixel, повідомляє The Verge. Ці смайлики були розроблені, щоб розміститися посередині між наявними чоловічими та жіночими емодзі, які є у всіх версіях Android. Нові емодзі зявляться на всіх пристроях під управлінням Android Q до кінця цього року. Кожен смайлик також містить безліч параметрів тону шкіри, які можна налаштувати для ще більшої деталізації. Вже зараз кожен, у кого встановлена ​​остання версія Android Q Beta 3, може отримати доступ до всіх нових смайликів. Існує ще одна проблема, через яку компанія створила нові смайлики. Коли на пристрої не вказаний основний стандарт Unicode, то дизайн Google для людини в сауні – жінка, а в iOS – чоловік. Це означає, що гендерні смайлики можуть змінюватися, коли повідомлення надсилаються між платформами, створюючи плутанину. Наразі 53 нових смайликів є виключно проектом Google. Це означає, що якщо ви відправляєте їх на смартфон, відмінний від Google, їм буде призначено стать. У довгостроковій перспективі у компанії хочуть, щоб смайлики у всіх системах були більш універсальними. Це не означає, що старі смайлики з гендером зникнуть (вони все одно можуть бути доступні через контекстне меню), але нейтральні емодзі можуть бути за замовчуванням на клавіатурі.
Реклама 👇 Замовити

Цього тижня пройшла презентація Google I/O, на якій було офіційно представлено оновлення мобільної операційної системи Android.

Що додали цікавого

У нове оновлення Android Q компанія додала 53 абсолютно нових гендерно-нейтральних емодзі, які можна використовувати вже зараз, але виключно на пристроях Pixel, повідомляє The Verge.

Ці смайлики були розроблені, щоб розміститися посередині між наявними чоловічими та жіночими емодзі, які є у всіх версіях Android. Нові емодзі з’являться на всіх пристроях під управлінням Android Q до кінця цього року.

google

Персональна деталізація

Кожен смайлик також містить безліч параметрів тону шкіри, які можна налаштувати для ще більшої деталізації.

Ми не називаємо їх полісексуальними, безстатевими або гендерно-нейтральними емодзі, і не називаємо також унісекс. Унісекс – це те, що ви називаєте штанами. У вас є можливість створити щось більш унікальне та особисте

Дженніфер Деніел, дизайнер Google

Вже зараз кожен, у кого встановлена ​​остання версія Android Q Beta 3, може отримати доступ до всіх нових смайликів.

android

Підтримка в інших системах

Існує ще одна проблема, через яку компанія створила нові смайлики. Коли на пристрої не вказаний основний стандарт Unicode, то дизайн Google для людини в сауні – жінка, а в iOS – чоловік. Це означає, що гендерні смайлики можуть змінюватися, коли повідомлення надсилаються між платформами, створюючи плутанину.

Якщо відправити на iOS

Наразі 53 нових смайликів є виключно проектом Google. Це означає, що якщо ви відправляєте їх на смартфон, відмінний від Google, їм буде призначено стать. У довгостроковій перспективі у компанії хочуть, щоб смайлики у всіх системах були більш універсальними.

Це не означає, що старі смайлики з гендером зникнуть (вони все одно можуть бути доступні через контекстне меню), але нейтральні емодзі можуть бути за замовчуванням на клавіатурі.

Теґи: Android, Google
Джерело: The Verge

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: