fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤗 Google додав до Android 53 нових гендерно-нейтральних емодзі

🤗 Google dodav do Android 53 novyh genderno-nejtraľnyh emodzi
Компанія Google створила 53 андрогінних емодзі — смайликів у вигляді людини без яскраво виражених чоловічих або жіночих рис. Вони будуть доступні на всіх пристроях під управлінням Android 10 Q до кінця цього року.
Kompanija Google stvoryla 53 androginnyh emodzi — smajlykiv u vygljadi ljudyny bez jaskravo vyraženyh čolovičyh abo žinočyh rys. Vony buduť dostupni na vsih prystrojah pid upravlinnjam Android 10 Q do kincja ćogo roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цього тижня пройшла презентація Google I/O, на якій було офіційно представлено оновлення мобільної операційної системи Android. Що додали цікавого. У нове оновлення Android Q компанія додала 53 абсолютно нових гендерно-нейтральних емодзі, які можна використовувати вже зараз, але виключно на пристроях Pixel, повідомляє The Verge. Ці смайлики були розроблені, щоб розміститися посередині між наявними чоловічими та жіночими емодзі, які є у всіх версіях Android. Нові емодзі зявляться на всіх пристроях під управлінням Android Q до кінця цього року. Персональна деталізація. Кожен смайлик також містить безліч параметрів тону шкіри, які можна налаштувати для ще більшої деталізації. Ми не називаємо їх полісексуальними, безстатевими або гендерно-нейтральними емодзі, і не називаємо також унісекс. Унісекс – це те, що ви називаєте штанами. У вас є можливість створити щось більш унікальне та особисте. Дженніфер Деніел. дизайнер Google. Вже зараз кожен, у кого встановлена ​​остання версія Android Q Beta 3, може отримати доступ до всіх нових смайликів. Підтримка в інших системах. Існує ще одна проблема, через яку компанія створила нові смайлики. Коли на пристрої не вказаний основний стандарт Unicode, то дизайн Google для людини в сауні – жінка, а в iOS – чоловік. Це означає, що гендерні смайлики можуть змінюватися, коли повідомлення надсилаються між платформами, створюючи плутанину. Якщо відправити на iOS. Наразі 53 нових смайликів є виключно проектом Google. Це означає, що якщо ви відправляєте їх на смартфон, відмінний від Google, їм буде призначено стать. У довгостроковій перспективі у компанії хочуть, щоб смайлики у всіх системах були більш універсальними. Це не означає, що старі смайлики з гендером зникнуть (вони все одно можуть бути доступні через контекстне меню), але нейтральні емодзі можуть бути за замовчуванням на клавіатурі.
Реклама 👇 Замовити

Цього тижня пройшла презентація Google I/O, на якій було офіційно представлено🤗 Google додав до Android 53 нових гендерно-нейтральних емодзі 1Що представив Google на відкритті I/O 2019 оновлення мобільної операційної системи Android.

Що додали цікавого

У нове оновлення Android Q компанія додала 53 абсолютно нових гендерно-нейтральних емодзі, які можна використовувати вже зараз, але виключно на пристроях Pixel, повідомляє The Verge.

Ці смайлики були розроблені, щоб розміститися посередині між наявними чоловічими та жіночими емодзі, які є у всіх версіях Android. Нові емодзі з’являться на всіх пристроях під управлінням Android Q до кінця цього року.

google

Персональна деталізація

Кожен смайлик також містить безліч параметрів тону шкіри, які можна налаштувати для ще більшої деталізації.

Ми не називаємо їх полісексуальними, безстатевими або гендерно-нейтральними емодзі, і не називаємо також унісекс. Унісекс – це те, що ви називаєте штанами. У вас є можливість створити щось більш унікальне та особисте

Дженніфер Деніел, дизайнер Google

Вже зараз кожен, у кого встановлена ​​остання версія Android Q Beta 3, може отримати доступ до всіх нових смайликів.

android

Підтримка в інших системах

Існує ще одна проблема, через яку компанія створила нові смайлики. Коли на пристрої не вказаний основний стандарт Unicode, то дизайн Google для людини в сауні – жінка, а в iOS – чоловік. Це означає, що гендерні смайлики можуть змінюватися, коли повідомлення надсилаються між платформами, створюючи плутанину.

Якщо відправити на iOS

Наразі 53 нових смайликів є виключно проектом Google. Це означає, що якщо ви відправляєте їх на смартфон, відмінний від Google, їм буде призначено стать. У довгостроковій перспективі у компанії хочуть, щоб смайлики у всіх системах були більш універсальними.

Це не означає, що старі смайлики з гендером зникнуть (вони все одно можуть бути доступні через контекстне меню), але нейтральні емодзі можуть бути за замовчуванням на клавіатурі.

Теґи: Android, Google
Джерело: The Verge

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: