🤗 Google додав до Android 53 нових гендерно-нейтральних емодзі

Čytaty latynkoju
🤗 Google додав до Android 53 нових гендерно-нейтральних емодзі

Цього тижня пройшла презентація Google I/O, на якій було офіційно представленоЩо представив Google на відкритті I/O 2019 оновлення мобільної операційної системи Android.

Що додали цікавого

У нове оновлення Android Q компанія додала 53 абсолютно нових гендерно-нейтральних емодзі, які можна використовувати вже зараз, але виключно на пристроях Pixel, повідомляє The Verge.

Ці смайлики були розроблені, щоб розміститися посередині між наявними чоловічими та жіночими емодзі, які є у всіх версіях Android. Нові емодзі з’являться на всіх пристроях під управлінням Android Q до кінця цього року.

google

Персональна деталізація

Кожен смайлик також містить безліч параметрів тону шкіри, які можна налаштувати для ще більшої деталізації.

Ми не називаємо їх полісексуальними, безстатевими або гендерно-нейтральними емодзі, і не називаємо також унісекс. Унісекс – це те, що ви називаєте штанами. У вас є можливість створити щось більш унікальне та особисте

Дженніфер Деніел, дизайнер Google

Вже зараз кожен, у кого встановлена ​​остання версія Android Q Beta 3, може отримати доступ до всіх нових смайликів.

android

Підтримка в інших системах

Існує ще одна проблема, через яку компанія створила нові смайлики. Коли на пристрої не вказаний основний стандарт Unicode, то дизайн Google для людини в сауні – жінка, а в iOS – чоловік. Це означає, що гендерні смайлики можуть змінюватися, коли повідомлення надсилаються між платформами, створюючи плутанину.

Якщо відправити на iOS

Наразі 53 нових смайликів є виключно проектом Google. Це означає, що якщо ви відправляєте їх на смартфон, відмінний від Google, їм буде призначено стать. У довгостроковій перспективі у компанії хочуть, щоб смайлики у всіх системах були більш універсальними.

Це не означає, що старі смайлики з гендером зникнуть (вони все одно можуть бути доступні через контекстне меню), але нейтральні емодзі можуть бути за замовчуванням на клавіатурі.