fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Дівчата теж вміють: в Україні створили комікс про школярок-винахідниць

Divčata tež vmijuť: v Ukraїni stvoryly komiks pro školjarok-vynahidnyć
З нагоди Дня дівчат в ІКТ в Україні створили комікс про чотирьох дівчат, які об'єдналися, щоб створити винахід та виграти поїздку на зустріч з Ілоном Маском.
Z nagody Dnja divčat v IKT v Ukraїni stvoryly komiks pro čotyŕoh divčat, jaki ob'jednalysja, ščob stvoryty vynahid ta vygraty poїzdku na zustrič z Ilonom Maskom.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Щороку в останній четвер квітня у світі відзначають Міжнародний День дівчат в ІКТ (інформаційно-комунікаційних технологіях). Цього року Україна долучилася, розробивши комікс для дівчат. Як виник. Ідея створення коміксу є результатом Хакатону для дівчат-студенток  на тему Як зацікавити дівчат з раннього віку до технічних спеціальностей?. Він проходив у Києві в липні 2018 року. STEM не тільки для чоловіків. За даними дослідження Microsoft у 2018 році, дівчата часто приділяють менше уваги вивченню STEM-предметів через гендерні стереотипи. Їм не вистачає успішних прикладів для наслідування та практичних навичок. У результаті – лише 23% жінок працюють у STEM-професіях. Сюжет. У коміксі розповідається про пригоди чотирьох дівчат, які на власному прикладі покажуть, як це бути дівчинкою-STEM. У невеликому місті ІТ-компанія оголосила конкурс серед школярів і школярок: потрібно створити винахід, що змінить світ на краще. Команда переможців полетить у Каліфорнію на зустріч з Ілоном Маском. Читатйте також: Українці випускають другу частину коміксу Троє проти Зла, збирають Спільнокошт. Чотири десятикласниці об’єднали свої зусилля, щоб реалізувати проект, який допоможе подолати проблему світового масштабу. Їхні супротивники – найрозумніші хлопці міста, і серед них є син вчителя математики. Чи вдасться дівчатам перемогти? Чому важливо. Щоб забезпечити конкурентоспроможність країни у сфері розвинених технологій, необхідно мати велику спільноту розробників. Якщо у неї увійде дуже мало жінок, країна може втратити половину потенціалу своїх кандидатів. Саме тому надзвичайно важливо забезпечити молодих дівчат лідерськими навичками та практичним досвідом у сфері STEM, щоб залучити більше жінок до технологічної галузі та дозволити їм ставати рушіями соціальних змін. Комікс можна прочитати за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Щороку в останній четвер квітня у світі відзначають Міжнародний День дівчат в ІКТ (інформаційно-комунікаційних технологіях). Цього року Україна долучилася, розробивши комікс для дівчат.

Дівчата теж вміють: в Україні створили комікс про школярок-винахідниць 1

Як виник

Ідея створення коміксу є результатом Хакатону для дівчат-студенток  на тему «Як зацікавити дівчат з раннього віку до технічних спеціальностей?». Він проходив у Києві в липні 2018 року.

Дівчата теж вміють: в Україні створили комікс про школярок-винахідниць 2

STEM не тільки для чоловіків

За даними дослідження Microsoft у 2018 році, дівчата часто приділяють менше уваги вивченню STEM-предметів через гендерні стереотипи. Їм не вистачає успішних прикладів для наслідування та практичних навичок. У результаті – лише 23% жінок працюють у STEM-професіях.

Сюжет

У коміксі розповідається про пригоди чотирьох дівчат, які на власному прикладі покажуть, як це бути дівчинкою-STEM. У невеликому місті ІТ-компанія оголосила конкурс серед школярів і школярок: потрібно створити винахід, що змінить світ на краще. Команда переможців полетить у Каліфорнію на зустріч з Ілоном Маском.

Дівчата теж вміють: в Україні створили комікс про школярок-винахідниць 3

Читайте також: Українці випускають другу частину коміксу «Троє проти Зла», збирають Спільнокошт

Чотири десятикласниці об’єднали свої зусилля, щоб реалізувати проект, який допоможе подолати проблему світового масштабу. Їхні супротивники – найрозумніші хлопці міста, і серед них є син вчителя математики. Чи вдасться дівчатам перемогти?

Чому важливо

Щоб забезпечити конкурентоспроможність країни у сфері розвинених технологій, необхідно мати велику спільноту розробників. Якщо у неї увійде дуже мало жінок, країна може втратити половину потенціалу своїх кандидатів.

Дівчата теж вміють: в Україні створили комікс про школярок-винахідниць 4

Саме тому надзвичайно важливо забезпечити молодих дівчат лідерськими навичками та практичним досвідом у сфері STEM, щоб залучити більше жінок до технологічної галузі та дозволити їм ставати рушіями соціальних змін.

Дівчата теж вміють: в Україні створили комікс про школярок-винахідниць 5

Комікс можна прочитати за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: