Українці випускають другу частину коміксу «Троє проти Зла», збирають Спільнокошт

Čytaty latynkoju
Українці випускають другу частину коміксу «Троє проти Зла», збирають Спільнокошт

Що за комікс?

«Троє проти Зла» — це комікс-трилогія про двох друзів, котрі змушені попасти у паралельний світ який наповнює магія і чарівні створіння, щоб врятувати свого третього друга. Там на них чекають посередні пригоди.

Робота над коміксом почалася ще 2016 року, а перша частина вийшла у 2018, також профінансована Спільнокоштом. Загалом вийшло 144 сторінки, а тираж — 2000 примірників. Зараз першу частину коміксу можна купити на офіційному сайті.

Наразі автори працюють над другою частиною — вона вже намальована, залишилося лише надрукувати. На це й піде більше частина грошей, а залишок — на створення третьої, фінальної частини.

фрагмент коміксу

(клікніть для повного розміру)

 

Як підтримати проект і отримати другу частину коміксу

Зайдіть на Спільнокошт та зробіть свій внесок. Щоб отримати подарунок, внесок має бути не меншим від 50₴, а сам комікс можна отримати за внесок від 200₴. Друга частина планується до виходу на травень-червень цього року.

Хто розробляє комікс

Художники Ярослав Світ та Тарас Ярмусь. Ярослав малює комікси з 2004 року.

Ми малюємо його, щоб малювати не лише логотипи і рекламні ролики для закордонних компаній, але й вкладали свій талант у щось культурно цінне. Стараємось створити і викристалізувати нові ідеї.

автори коміксу «Троє проти Зла»