fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська криптобіржа Kuna випустила мобільний застосунок та інші оновлення

Ukraїnśka kryptobirža Kuna vypustyla mobiľnyj zastosunok ta inši onovlennja
На честь свого п'ятиріччя українська біржа криптовалют Kuna представила кілька оновлень для своїх клієнтів.
Na česť svogo p'jatyriččja ukraїnśka birža kryptovaljut Kuna predstavyla kiľka onovleń dlja svoїh klijentiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мобільний застосунок Kuna Exchange. Застосунок Kuna вже можна скачати в App Store і Google Play. Список пар для торгівлі постійно оновлюється. Вже можна торгувати 16+ парами. Це також включає можливість хеджування (мінімізація цінових ризиків) коштів у стабільних монетах, таких як USDT, TUSD та EURS. Ви також можете переказувати кошти між користувачами обміну та поза біржею, без комісії, за допомогою Куни-коду. Біржа Kuna запустила реферальні посилання, мобільний застосунок в App Store і Google Play, додала нову торгову пару та ухвалила рішення про делістинг чотирьох активів. Читатйте також: Курс біткоіна показав найбільший одноденний приріст за останній рік. Раніше біржа вже повідомляла про розширення на країни СНД, серед яких Білорусь, Казахстан і Вірменія, а також прихід до Грузії та Туреччини. Як працюють реферальні посилання. Отримуйте посилання; Запросіть друзів; Отримуйте до 75% комісії всіх своїх рефералів. Приклад. У вас є 10 рефералів, кожен з яких торгує на $40 тисяч на тиждень. Загальна сума торгів всіх ваших рефералів буде $400 тисяч за тиждень. Вони заплатять $1000 комісії, а ви отримаєте 50% від цієї суми. Тобто $500. За місяць на 10 таких рефералах ви заробите $2000. Нова пара USDT/UAH. Kuna продовжує розширювати торгові інструменти. На біржу додана торгова пара USDT/UAH. USDT – це кріптовалютний актив, випущений на блокчейні біткоіна на протоколі Omni Layer. Кожен блок USDT підтримується доларом США, вся сума яких зберігається у Tether Limited. USDT був створений для полегшення передачі національних валют. Так можна оформлювати пари на сторінці торгів. Важливо. Читатйте також: Українська криптобіржа Kuna виходить на нові ринки, анонсує оновлення. Через відсутність ліквідності та торговельного інтересу Kuna делістить активи R, ERC20, CSNP і пару GOL/GBG. Торги будуть доступні до 7 квітня включно. Після цього торги закриваються, вивід доступний до 30 квітня 2019 року. Делістинг – припинення торгів конкретної криптовалюти на біржі. У четвер, 4 квітня, відбудеться прямий ефір Kuna Talks #7, де усі охочі зможуть поставити питання про оновлення.

Мобільний застосунок Kuna Exchange

Застосунок Kuna вже можна скачати в App Store і Google Play.

Список пар для торгівлі постійно оновлюється. Вже можна торгувати 16+ парами. Це також включає можливість хеджування (мінімізація цінових ризиків) коштів у стабільних монетах, таких як USDT, TUSD та EURS. Ви також можете переказувати кошти між користувачами обміну та поза біржею, без комісії, за допомогою Куни-коду.

Українська криптобіржа Kuna випустила мобільний застосунок та інші оновлення 1

Біржа Kuna запустила реферальні посилання, мобільний застосунок в App Store і Google Play, додала нову торгову пару та ухвалила рішення про делістинг чотирьох активів.

Читайте також: Курс біткоіна показав найбільший одноденний приріст за останній рік

Раніше біржа вже повідомлялаУкраїнська криптобіржа Kuna випустила мобільний застосунок та інші оновлення 2Українська криптобіржа Kuna виходить на нові ринки, анонсує оновлення про розширення на країни СНД, серед яких Білорусь, Казахстан і Вірменія, а також прихід до Грузії та Туреччини.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Як працюють реферальні посилання

  • Отримуйте посилання;
  • Запросіть друзів;
  • Отримуйте до 75% комісії всіх своїх рефералів.

Приклад

У вас є 10 рефералів, кожен з яких торгує на $40 тисяч на тиждень. Загальна сума торгів всіх ваших рефералів буде $400 тисяч за тиждень. Вони заплатять $1000 комісії, а ви отримаєте 50% від цієї суми. Тобто $500. За місяць на 10 таких рефералах ви заробите $2000.

Українська криптобіржа Kuna випустила мобільний застосунок та інші оновлення 3

Нова пара USDT/UAH

Kuna продовжує розширювати торгові інструменти. На біржу додана торгова пара USDT/UAH.

USDT – це кріптовалютний актив, випущений на блокчейні біткоіна на протоколі Omni Layer. Кожен блок USDT підтримується доларом США, вся сума яких зберігається у Tether Limited. USDT був створений для полегшення передачі національних валют.

Так можна оформлювати пари на сторінці торгів.

Українська криптобіржа Kuna випустила мобільний застосунок та інші оновлення 4

Важливо

Читайте також: Українська криптобіржа Kuna виходить на нові ринки, анонсує оновлення

Через відсутність ліквідності та торговельного інтересу Kuna делістить активи R, ERC20, CSNP і пару GOL/GBG. Торги будуть доступні до 7 квітня включно. Після цього торги закриваються, вивід доступний до 30 квітня 2019 року.

Делістинг – припинення торгів конкретної криптовалюти на біржі.

У четвер, 4 квітня, відбудеться прямий ефір Kuna Talks #7, де усі охочі зможуть поставити питання про оновлення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: