fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська книжка отримала бронзу на світовому конкурсі «Найкрасивіші книги світу»

Ukraїnśka knyžka otrymala bronzu na svitovomu konkursi «Najkrasyviši knygy svitu»
Книга «Я так бачу» творчої майстерні «Аґрафка» увійшла до десятки призерів з понад 600 учасників світового конкурсу.
Knyga «Ja tak baču» tvorčoї majsterni «Ağrafka» uvijšla do desjatky pryzeriv z ponad 600 učasnykiv svitovogo konkursu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Щороку у Лейпцигу відбувається світовий конкурс Найкрасивіші книжки з усього світу. Цього року журі обирало переможців з понад 600 книжок з 30 країн на пяти континентах. Всі книжки вже здобували нагороду на національному рівні. Бронзову медаль на конкурсі здобула українська книжка Я так бачу творчої майстерні Аґрафка. Вперше Україна зуміла увійти до десятки країн-призерів. Іншими переможцями стали книги з Австрії, Польщі, Чехії, Росії, Нідерландів,  Японії, Китаю, Німеччини та Швеції. Про що книга. Гортаючи книжку, ви дізнаєтеся, як бачать цей світ птахи і звірі, які живуть поруч із нами, як художники створюють оптичні ілюзії, скільки мільйонів відтінків здатне розрізнити людське око і як бачить світ новонароджене маля. Журі конкурсу дуже високо відзначили книгу Я так бачу.. У цій дитячій книжці розповідається про те, що бачить дівчинка у розкльошеній сукенці. Вона покладається на свої нові великі окуляри. Вивчати побачене їй допомагає сова — символ зору. Читатйте також: Книжковий Арсенал став найкращим літературним фестивалем року. Взяти хоча б використання шрифту Брайля — хоч він і не відчутний на дотик, та літери зображені за допомогою червоних крапок. Графічне візуальне оформлення цієї книги у стилі таких собі піктограм вражає. Спостерігати за всім цим різноманіттям форм — справжня насолода, – розповідають організатори. Нагадаємо, творча майстерня Аґрафка тричі за 5 років стала переможцем найпрестижнішої щорічної міжнародної нагороди у галузі дитячої літератури BolognaRagazzi Award.
Реклама 👇 Замовити

Щороку у Лейпцигу відбувається світовий конкурс «Найкрасивіші книжки з усього світу». Цього року журі обирало переможців з понад 600 книжок з 30 країн на п’яти континентах. Всі книжки вже здобували нагороду на національному рівні.

Бронзову медаль на конкурсі здобула українська книжка «Я так бачу» творчої майстерні «Аґрафка». Вперше Україна зуміла увійти до десятки країн-призерів.

Іншими переможцями стали книги з Австрії, Польщі, Чехії, Росії, Нідерландів,  Японії, Китаю, Німеччини та Швеції.
Українська книжка отримала бронзу на світовому конкурсі «Найкрасивіші книги світу» 1

Про що книга

Гортаючи книжку, ви дізнаєтеся, як бачать цей світ птахи і звірі, які живуть поруч із нами, як художники створюють оптичні ілюзії, скільки мільйонів відтінків здатне розрізнити людське око і як бачить світ новонароджене маля.

Журі конкурсу дуже високо відзначили книгу «Я так бачу».

«У цій дитячій книжці розповідається про те, що бачить дівчинка у розкльошеній сукенці. Вона покладається на свої нові великі окуляри. Вивчати побачене їй допомагає сова — символ зору.

Читайте також: «Книжковий Арсенал» став найкращим літературним фестивалем року

Взяти хоча б використання шрифту Брайля — хоч він і не відчутний на дотик, та літери зображені за допомогою червоних крапок. Графічне візуальне оформлення цієї книги у стилі таких собі піктограм вражає.

Спостерігати за всім цим різноманіттям форм — справжня насолода», – розповідають організатори.

Нагадаємо, творча майстерня «Аґрафка» тричі за 5 років стала переможцемУкраїнська книжка отримала бронзу на світовому конкурсі «Найкрасивіші книги світу» 2Творча майстерня «Аґрафка» перемогла у BolognaRagazzi Award 2018 найпрестижнішої щорічної міжнародної нагороди у галузі дитячої літератури BolognaRagazzi Award.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: