fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Творча майстерня «Аґрафка» перемогла у BolognaRagazzi Award 2018

Tvorča majsternja «Ağrafka» peremogla u BolognaRagazzi Award 2018
Книжки «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу» визнано найкращим у світі дитячим Non Fiction за версією BolognaRagazzi Award 2018. Обидві книжки вийшли у «Видавництві Старого Лева»
Knyžky «Golosno, tyho, pošepky» ta «Ja tak baču» vyznano najkraščym u sviti dytjačym Non Fiction za versijeju BolognaRagazzi Award 2018. Obydvi knyžky vyjšly u «Vydavnyctvi Starogo Leva»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український ілюстраторський дует — творча майстерня Аґрафка (Андрій Лесів та Романа Романишин) — втретє за 5 років став переможцями найпрестижнішої щорічної міжнародної нагороди у галузі дитячої літератури BolognaRagazzi Award. Цьогоріч диптих Романи Романишин та Андрія Лесіва Голосно, тихо, пошепки та Я так бачу визнано найкращими у номінації Non Fiction. Як українці перемогли на BolognaRagazzi Award 2018. На конкурсі премії BolognaRagazzi Award видавництва з усього світу представляють свої найкращі книжки, які оцінює міжнародне журі, як з точки зору ідеї та концепту, так і ілюстративного, дизайнерського та текстового наповнення. Офіційне вручення нагород відбудеться під час Болонського книжкового ярмарку (26-29 березня). Це вже третя перемога творчої майстерні Аґрафка на BolognaRagazzi Award. У 2014 році переможцем конкурсу у номінації Opera Prima стала їхня книга Зірки і макові зернята, а у 2015 відзнаку у номінації New Horizons отримала Війна, що змінила Рондо. Ми щасливі! Це наша третя і найважливіша перемога в Болоньї. А враховуючи кількість та якість книжок з цілого світу – це особлива честь. Перемога у категорії означає, що нагороджений проект диктує певні тенденції, є трендсетером, це велике визнання. А ще ця нагорода є надпотужним мотиватором для продовження роботи над авторськими проектами. Проте цей успіх не був би можливим без чудової командної роботи на кожному з етапів створення цих двох книг, за що ми не втомлюємося дякувати Видавництву Старого Лева.. Романа Романишин та Андрій Лесів. . Романа Романишин та Андрій Лесів. . Андрій Лесів та Романа Романишин — не лише єдині з України, хто перемогли у найпрестижнішому міжнародному конкурсі у галузі дитячої літератури і ілюстрації BolognaRagazzi Award, — коментує перемогу Аґрафок Видавництво Старого Лева. — Вони ще й чи не єдині з усього світу, хто за 5 років підкорили цю вершину тричі. І це означає, що саме вони зараз — один із найпотужніших голосів серед дитячих авторів-ілюстраторів-дизайнерів. І що саме вони задають тон і тренд для всього світового книжкового ринку дитячої ілюстрованої літератури. Раніше видання Голосно, тихо, пошепки вже встигло здобути відзнаку Міжнародного бієнале ілюстрації в Братиславі ВІВ 2017. Також права на видання книжок творчої майстерні Аґрафки придбали видавництва з понад десяти країн, серед яких Франція, Японія, Британія, Аргентина, Південна Корея, Словенія та інші. До слова, ВСЛ анонсувало 7 нон-фікшн новинок 2018 року. Видавництво одним із перших поділилося планами на 2018-й зі своїми читачами.
Реклама 👇 Замовити

Український ілюстраторський дует — творча майстерня «Аґрафка» (Андрій Лесів та Романа Романишин) — втретє за 5 років став переможцями найпрестижнішої щорічної міжнародної нагороди у галузі дитячої літератури BolognaRagazzi Award. Цьогоріч диптих Романи Романишин та Андрія Лесіва «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу» визнано найкращими у номінації Non Fiction.

Як українці перемогли на BolognaRagazzi Award 2018

На конкурсі премії BolognaRagazzi Award видавництва з усього світу представляють свої найкращі книжки, які оцінює міжнародне журі, як з точки зору ідеї та концепту, так і ілюстративного, дизайнерського та текстового наповнення. Офіційне вручення нагород відбудеться під час Болонського книжкового ярмарку (26-29 березня).

Це вже третя перемога творчої майстерні «Аґрафка» на BolognaRagazzi Award. У 2014 році переможцем конкурсу у номінації «Opera Prima» стала їхня книга «Зірки і макові зернята», а у 2015 відзнаку у номінації «New Horizons» отримала «Війна, що змінила Рондо».

Ми щасливі! Це наша третя і найважливіша перемога в Болоньї. А враховуючи кількість та якість книжок з цілого світу – це особлива честь. Перемога у категорії означає, що нагороджений проект диктує певні тенденції, є трендсетером, це велике визнання. А ще ця нагорода є надпотужним мотиватором для продовження роботи над авторськими проектами. Проте цей успіх не був би можливим без чудової командної роботи на кожному з етапів створення цих двох книг, за що ми не втомлюємося дякувати «Видавництву Старого Лева».

Романа Романишин та Андрій Лесів
Творча майстерня «Аґрафка» перемогла у BolognaRagazzi Award 2018 1
Романа Романишин та Андрій Лесів

«Андрій Лесів та Романа Романишин — не лише єдині з України, хто перемогли у найпрестижнішому міжнародному конкурсі у галузі дитячої літератури і ілюстрації BolognaRagazzi Award, — коментує перемогу «Аґрафок» «Видавництво Старого Лева». — Вони ще й чи не єдині з усього світу, хто за 5 років підкорили цю вершину тричі. І це означає, що саме вони зараз — один із найпотужніших голосів серед дитячих авторів-ілюстраторів-дизайнерів. І що саме вони задають тон і тренд для всього світового книжкового ринку дитячої ілюстрованої літератури».

Раніше видання «Голосно, тихо, пошепки» вже встигло здобути відзнаку Міжнародного бієнале ілюстрації в Братиславі «ВІВ 2017». Також права на видання книжок творчої майстерні «Аґрафки» придбали видавництва з понад десяти країн, серед яких Франція, Японія, Британія, Аргентина, Південна Корея, Словенія та інші.

До слова, «ВСЛ» анонсувало 7 нон-фікшн новинок 2018 року. Видавництво одним із перших поділилосяТворча майстерня «Аґрафка» перемогла у BolognaRagazzi Award 2018 2«ВСЛ» анонсувало 7 нон-фікшн новинок 2018 року планами на 2018-й зі своїми читачами.

Джерело: «ВСЛ»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: