fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Bolt запускається у Львові: перший тиждень знижка до 50% 

Bolt zapuskajeťsja u Lvovi: peršyj tyždeń znyžka do 50% 
Перед початком туристичного сезону компанія Bolt (раніше відома як Taxify) запускає свій сервіс у Львові. Мешканці та гості міста зможуть скористатися послугами Bolt, починаючи з 14 березня 2019 року.
Pered počatkom turystyčnogo sezonu kompanija Bolt (raniše vidoma jak Taxify) zapuskaje svij servis u Lvovi. Meškanci ta gosti mista zmožuť skorystatysja poslugamy Bolt, počynajučy z 14 bereznja 2019 roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Bolt почала працювати в Києві минулого літа, перед новим роком ― у Харкові, а зараз продовжує швидко розвиватися далі. На честь запуску сервісу протягом першого тижня на львівських клієнтів чекають знижки до 50%. Однією із ключових відмінностей Bolt від конкурентів є краще ставлення до водіїв. Ми віримо, що це відображається безпосередньо на якості послуг, що отримують пасажири. Кияни та харків’яни вже мали можливість оцінити підхід нашого сервісу до роботи, а тепер настала черга львів’ян, ― коментує регіональний менеджер компанії в Україні Тарас Потічний. Популярність. Сервіс розростається світом надзвичайно швидко: вже більше 25 мільйонів клієнтів користуються цим додатком. Bolt вбачає свою місію в тому, щоб зробити мобільним кожного та загалом змінити підхід до пасажирських перевезень. Наразі світова тенденція передбачає відмову від володіння власним транспортом, а натомість пропонує практикування райдшерінгу (зекономте на пальному – знайдіть попутників, які покриють частину витрат). Що відомо про компанію. Bolt — провідна європейська маркетингова платформа для замовлення поїздок, яка об’єднує мільйони пасажирів і водіїв по всьому світові, щоб робити поїздки простішими, швидкими та надійними. Читатйте також: Taxify змінює назву на Bolt. Компанія була заснована в Естонії в 2013 році Маркусом Віллігом. Послугами користується 25 млн клієнтів у більш ніж 30 країнах світу. Нещодавно сервіс зазначив, що збирається фокусуватися на електротранспорті, бо за ними майбутнє. Додаток доступний в App Store та Google Play.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Bolt почала працювати в Києві минулого літа, перед новим роком ― у Харкові, а зараз продовжує швидко розвиватися далі.

На честь запуску сервісу протягом першого тижня на львівських клієнтів чекають знижки до 50%.

«Однією із ключових відмінностей Bolt від конкурентів є краще ставлення до водіїв. Ми віримо, що це відображається безпосередньо на якості послуг, що отримують пасажири.

Кияни та харків’яни вже мали можливість оцінити підхід нашого сервісу до роботи, а тепер настала черга львів’ян», ― коментує регіональний менеджер компанії в Україні Тарас Потічний.

Bolt запускається у Львові: перший тиждень знижка до 50%  1

Популярність

Сервіс розростається світом надзвичайно швидко: вже більше 25 мільйонів клієнтів користуються цим додатком. Bolt вбачає свою місію в тому, щоб зробити мобільним кожного та загалом змінити підхід до пасажирських перевезень.

Наразі світова тенденція передбачає відмову від володіння власним транспортом, а натомість пропонує практикування райдшерінгу (зекономте на пальному – знайдіть попутників, які покриють частину витрат).

Bolt запускається у Львові: перший тиждень знижка до 50%  2

Що відомо про компанію

Bolt  провідна європейська маркетингова платформа для замовлення поїздок, яка об’єднує мільйони пасажирів і водіїв по всьому світові, щоб робити поїздки простішими, швидкими та надійними.

Читайте також: Taxify змінює назву на Bolt

Компанія була заснована в Естонії в 2013 році Маркусом Віллігом. Послугами користується 25 млн клієнтів у більш ніж 30 країнах світу.

Нещодавно сервіс зазначив, що збирається фокусуватися на електротранспорті, бо за ними майбутнє.

Додаток доступний в App Store та Google Play.

Теґи: bolt, таксі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: