Bolt запускається у Львові: перший тиждень знижка до 50% 

Čytaty latynkoju
Bolt запускається у Львові: перший тиждень знижка до 50% 

Компанія Bolt почала працювати в Києві минулого літа, перед новим роком ― у Харкові, а зараз продовжує швидко розвиватися далі.

На честь запуску сервісу протягом першого тижня на львівських клієнтів чекають знижки до 50%.

«Однією із ключових відмінностей Bolt від конкурентів є краще ставлення до водіїв. Ми віримо, що це відображається безпосередньо на якості послуг, що отримують пасажири.

Кияни та харків’яни вже мали можливість оцінити підхід нашого сервісу до роботи, а тепер настала черга львів’ян», ― коментує регіональний менеджер компанії в Україні Тарас Потічний.

Популярність

Сервіс розростається світом надзвичайно швидко: вже більше 25 мільйонів клієнтів користуються цим додатком. Bolt вбачає свою місію в тому, щоб зробити мобільним кожного та загалом змінити підхід до пасажирських перевезень.

Наразі світова тенденція передбачає відмову від володіння власним транспортом, а натомість пропонує практикування райдшерінгу (зекономте на пальному – знайдіть попутників, які покриють частину витрат).

Що відомо про компанію

Bolt  провідна європейська маркетингова платформа для замовлення поїздок, яка об’єднує мільйони пасажирів і водіїв по всьому світові, щоб робити поїздки простішими, швидкими та надійними.

Читайте також: Taxify змінює назву на Bolt

Компанія була заснована в Естонії в 2013 році Маркусом Віллігом. Послугами користується 25 млн клієнтів у більш ніж 30 країнах світу.

Нещодавно сервіс зазначив, що збирається фокусуватися на електротранспорті, бо за ними майбутнє.

Додаток доступний в App Store та Google Play.