fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Книжковий Арсенал» став найкращим літературним фестивалем року

«Knyžkovyj Arsenal» stav najkraščym literaturnym festyvalem roku
Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» отримав нагороду Лондонського книжкового ярмарку International Excellence Awards 2019 у номінації «Літературний фестиваль». 
Mižnarodnyj festyvaľ «Knyžkovyj Arsenal» otrymav nagorodu Londonśkogo knyžkovogo jarmarku International Excellence Awards 2019 u nominaciї «Literaturnyj festyvaľ». 
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Церемонія нагородження відбулася 12 березня у виставковому центрі Олімпія у Лондоні. Висока оцінка. Журі конкурсу відзначило мультидисциплінарність Книжкового Арсеналу: коли взаємодіють різні види мистецтв і перетинаються фахові середовища. Водночас книга залишається у центрі уваги. Ця перемога – це передовсім визнання команди Мистецького арсеналу. Кожен підрозділ вкладає масу сил у те, щоб Книжковий Арсенал був тим прекрасним фестивалем, який поєднує мистецтво і книгу. Я пишаюся неймовірно командою, фестивалем і дотичністю до цього прекрасного проекту, – заявила генеральна директорка Мистецького Арсеналу Олеся Островська-Люта. Хто був суперником. За нагороду у номінації The Literary Festival змагалися: Книжковий Арсенал (Україна), Міжнародний літературний фестиваль в Утрехті (ILFU) та Міжнародний літературний фестиваль у Макасарі (Індонезія). Правильний рух. Читатйте також: Україна вперше представить свої видання на Лондонському книжковому ярмарку. За словами координаторки Книжкового Арсеналу Оксани Хмельовської, це – фантастична, шалена перемога для України. Дуже несподівано для нас. Це об’єктивна оцінка міжнародних експертів. У світі існують тисячі літературних фестивалів, книжкових виставок. Але у нашому фестивалеві є щось особливе, неймовірна атмосфера й естетичне переживання, – наголосила Хмельовська. Вона зазначила, що на тлі останніх подій, це ще одне підтвердження того, що команда фестивалю рухається у правильному напрямку. Нагадаємо, нещодавно Книжковий Аренал відмовив в участі ветеранським видавництвам. Щоправда згодом зявилася інформація, що у цьому році вперше створять великий простір для книжок авторів-ветеранів. Що за премія. International Excellence Awards – це міжнародна премія, заснована Лондонським книжковим ярмарком та Британською асоціацією видавців. Мета премії — представити найкращих представників видавничої галузі, інноваційні видавництва та новаторські ініціативи в цій галузі. Цього року премію вручили у 8 номінаціях. Журі кожної категорії премії складалося з експертів у відповідному секторі. Номінація The Literary Festival вручається з 2016-го року. Попередні роки переможцями ставали фестивалі з Бразилії, Індії та Малайзії.
Реклама 👇 Замовити

Церемонія нагородження відбулася 12 березня у виставковому центрі «Олімпія» у Лондоні.

Висока оцінка

Журі конкурсу відзначило мультидисциплінарність Книжкового Арсеналу: коли взаємодіють різні види мистецтв і перетинаються фахові середовища. Водночас книга залишається у центрі уваги.

«Ця перемога – це передовсім визнання команди Мистецького арсеналу. Кожен підрозділ вкладає масу сил у те, щоб Книжковий Арсенал був тим прекрасним фестивалем, який поєднує мистецтво і книгу.

«Книжковий Арсенал» став найкращим літературним фестивалем року 1

Я пишаюся неймовірно командою, фестивалем і дотичністю до цього прекрасного проекту», – заявила генеральна директорка Мистецького Арсеналу Олеся Островська-Люта.

Хто був суперником

За нагороду у номінації The Literary Festival змагалися: «Книжковий Арсенал» (Україна), Міжнародний літературний фестиваль в Утрехті (ILFU) та Міжнародний літературний фестиваль у Макасарі (Індонезія).

Правильний рух

Читайте також: Україна вперше представить свої видання на Лондонському книжковому ярмарку

За словами координаторки Книжкового Арсеналу Оксани Хмельовської, це – «фантастична, шалена перемога для України».

«Дуже несподівано для нас. Це об’єктивна оцінка міжнародних експертів. У світі існують тисячі літературних фестивалів, книжкових виставок. Але у нашому фестивалеві є щось особливе, неймовірна атмосфера й естетичне переживання», – наголосила Хмельовська.

Вона зазначила, що на тлі останніх подій, це ще одне підтвердження того, що команда фестивалю рухається у правильному напрямку.

Нагадаємо, нещодавно Книжковий Аренал відмовив в участі ветеранським видавництвам. Щоправда згодом з’явилася інформація, що у цьому році вперше створять великий простір для книжок авторів-ветеранів.

«Книжковий Арсенал» став найкращим літературним фестивалем року 2

Що за премія

International Excellence Awards – це міжнародна премія, заснована Лондонським книжковим ярмарком та Британською асоціацією видавців. Мета премії — представити «найкращих представників видавничої галузі, інноваційні видавництва та новаторські ініціативи в цій галузі».

«Книжковий Арсенал» став найкращим літературним фестивалем року 3

Цього року премію вручили у 8 номінаціях. Журі кожної категорії премії складалося з експертів у відповідному секторі.

Номінація The Literary Festival вручається з 2016-го року. Попередні роки переможцями ставали фестивалі з Бразилії, Індії та Малайзії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: