fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна серед лідерів за кількістю безконтактних платежів

Ukraїna sered lideriv za kiľkistju bezkontaktnyh plateživ

Україна посіла четверте місце в світі за кількістю безконтактних платежів з використанням мобільних телефонів, браслетів, смарт-годинників, передає УНІАН з посиланням на генерального директора Mastercard в Україні Інгу Андрєєву
Ukraїna posila četverte misce v sviti za kiľkistju bezkontaktnyh plateživ z vykorystannjam mobiľnyh telefoniv, brasletiv, smart-godynnykiv, peredaje UNIAN z posylannjam na generaľnogo dyrektora Mastercard v Ukraїni Ingu Andrjejevu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомляється, Україна посіла четверте місце за кількістю безконтактних операцій по картках Mastercard. У той же час, 37% дорослого населення України досі не має банківських рахунків, пише УНІАН. Безконтактні платежі в Україні. Буквально вчора ми отримали статистику за четвертий квартал, і Україна вже топ-четверта країна в світі за кількістю NFC-транзакцій по картках Mastercard — сказала Інга Андрєєва. За її словами, це говорить про затребуваність новітніх платіжних технологій та швидкої навченості українців. У той же час, посилаючись на дослідження Mastercard, вона зазначила, що ще є, простір для зростання: 37% дорослого населення України досі не має банківських рахунків. Тільки 38% представників малого і середнього бізнесу готові і приймають безготівкові платежі до оплати. По Європі в цілому це понад 60% — зазначила Андрєєва і додала, що для поліпшення цих показників потрібно як регуляція, так і розвиток безготівкових платежів: Збільшення інклюзії всього лише на 10% принесе збільшення ВВП країни на 0,3%. Якщо говорити в абсолютні цифри, то для України це 9,3 мільярда гривень. До слова, раніше ми повідомляли, як розвиватимуться безконтактні платежі до 2020 року.
Реклама 👇 Замовити

Як повідомляється, Україна посіла четверте місце за кількістю безконтактних операцій по картках Mastercard. У той же час, 37% дорослого населення України досі не має банківських рахунків, пише УНІАН.

Безконтактні платежі в Україні

«Буквально вчора ми отримали статистику за четвертий квартал, і Україна вже топ-четверта країна в світі за кількістю NFC-транзакцій по картках Mastercard» — сказала Інга Андрєєва. За її словами, це говорить про затребуваність новітніх платіжних технологій та швидкої навченості українців. У той же час, посилаючись на дослідження Mastercard, вона зазначила, що ще є, простір для зростання:

«37% дорослого населення України досі не має банківських рахунків. Тільки 38% представників малого і середнього бізнесу готові і приймають безготівкові платежі до оплати. По Європі в цілому це понад 60%» — зазначила Андрєєва і додала, що для поліпшення цих показників потрібно як регуляція, так і розвиток безготівкових платежів:

«Збільшення інклюзії всього лише на 10% принесе збільшення ВВП країни на 0,3%. Якщо говорити в абсолютні цифри, то для України це 9,3 мільярда гривень».

До слова, раніше ми повідомляли, як розвиватимуться безконтактні платежі до 2020 року.

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Як можна в такій новині не давати повний список країн? 🤯 Або хоча б десятку.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: