fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна серед лідерів за кількістю безконтактних платежів

Ukraїna sered lideriv za kiľkistju bezkontaktnyh plateživ
Україна посіла четверте місце в світі за кількістю безконтактних платежів з використанням мобільних телефонів, браслетів, смарт-годинників, передає УНІАН з посиланням на генерального директора Mastercard в Україні Інгу Андрєєву
Ukraїna posila četverte misce v sviti za kiľkistju bezkontaktnyh plateživ z vykorystannjam mobiľnyh telefoniv, brasletiv, smart-godynnykiv, peredaje UNIAN z posylannjam na generaľnogo dyrektora Mastercard v Ukraїni Ingu Andrjejevu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомляється, Україна посіла четверте місце за кількістю безконтактних операцій по картках Mastercard. У той же час, 37% дорослого населення України досі не має банківських рахунків, пише УНІАН. Безконтактні платежі в Україні. Буквально вчора ми отримали статистику за четвертий квартал, і Україна вже топ-четверта країна в світі за кількістю NFC-транзакцій по картках Mastercard — сказала Інга Андрєєва. За її словами, це говорить про затребуваність новітніх платіжних технологій та швидкої навченості українців. У той же час, посилаючись на дослідження Mastercard, вона зазначила, що ще є, простір для зростання: 37% дорослого населення України досі не має банківських рахунків. Тільки 38% представників малого і середнього бізнесу готові і приймають безготівкові платежі до оплати. По Європі в цілому це понад 60% — зазначила Андрєєва і додала, що для поліпшення цих показників потрібно як регуляція, так і розвиток безготівкових платежів: Збільшення інклюзії всього лише на 10% принесе збільшення ВВП країни на 0,3%. Якщо говорити в абсолютні цифри, то для України це 9,3 мільярда гривень. До слова, раніше ми повідомляли, як розвиватимуться безконтактні платежі до 2020 року.
Реклама 👇 Замовити

Як повідомляється, Україна посіла четверте місце за кількістю безконтактних операцій по картках Mastercard. У той же час, 37% дорослого населення України досі не має банківських рахунків, пише УНІАН.

Безконтактні платежі в Україні

«Буквально вчора ми отримали статистику за четвертий квартал, і Україна вже топ-четверта країна в світі за кількістю NFC-транзакцій по картках Mastercard» — сказала Інга Андрєєва. За її словами, це говорить про затребуваність новітніх платіжних технологій та швидкої навченості українців. У той же час, посилаючись на дослідження Mastercard, вона зазначила, що ще є, простір для зростання:

«37% дорослого населення України досі не має банківських рахунків. Тільки 38% представників малого і середнього бізнесу готові і приймають безготівкові платежі до оплати. По Європі в цілому це понад 60%» — зазначила Андрєєва і додала, що для поліпшення цих показників потрібно як регуляція, так і розвиток безготівкових платежів:

«Збільшення інклюзії всього лише на 10% принесе збільшення ВВП країни на 0,3%. Якщо говорити в абсолютні цифри, то для України це 9,3 мільярда гривень».

До слова, раніше ми повідомлялиУкраїна серед лідерів за кількістю безконтактних платежів 1Як розвиватимуться безконтактні платежі до 2020 року, як розвиватимуться безконтактні платежі до 2020 року.

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Як можна в такій новині не давати повний список країн? 🤯 Або хоча б десятку.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: