Україна серед лідерів за кількістю безконтактних платежів

Čytaty latynkoju
Україна серед лідерів за кількістю безконтактних платежів

Як повідомляється, Україна посіла четверте місце за кількістю безконтактних операцій по картках Mastercard. У той же час, 37% дорослого населення України досі не має банківських рахунків, пише УНІАН.

Безконтактні платежі в Україні

«Буквально вчора ми отримали статистику за четвертий квартал, і Україна вже топ-четверта країна в світі за кількістю NFC-транзакцій по картках Mastercard» — сказала Інга Андрєєва. За її словами, це говорить про затребуваність новітніх платіжних технологій та швидкої навченості українців. У той же час, посилаючись на дослідження Mastercard, вона зазначила, що ще є, простір для зростання:

«37% дорослого населення України досі не має банківських рахунків. Тільки 38% представників малого і середнього бізнесу готові і приймають безготівкові платежі до оплати. По Європі в цілому це понад 60%» — зазначила Андрєєва і додала, що для поліпшення цих показників потрібно як регуляція, так і розвиток безготівкових платежів:

«Збільшення інклюзії всього лише на 10% принесе збільшення ВВП країни на 0,3%. Якщо говорити в абсолютні цифри, то для України це 9,3 мільярда гривень».

До слова, раніше ми повідомлялиЯк розвиватимуться безконтактні платежі до 2020 року, як розвиватимуться безконтактні платежі до 2020 року.