fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві облаштують соціальний готель

U Kyjevi oblaštujuť sociaľnyj goteľ
До 1 грудня 2019 року Київський центр соціальної адаптації реорганізують у Київський міський центр комплексного обслуговування безпритульних осіб, повідомляють у КМДА
Do 1 grudnja 2019 roku Kyїvśkyj centr sociaľnoї adaptaciї reorganizujuť u Kyїvśkyj miśkyj centr kompleksnogo obslugovuvannja bezprytuľnyh osib, povidomljajuť u KMDA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У будівлі відкриють відділення реінтеграції бездомних осіб, соціальний готель, відділення соціальної адаптації звільнених осіб, стаціонарне спеціальне відділення для постійного проживання безпритульних похилого віку та осіб з інвалідністю. Що відомо про новий соцзаклад у столиці . Протягом року в місті мають інвентаризувати майно центру соціальної адаптації та затвердити передавальний акт у КМДА. Реалізація проекту не потребує додаткового фінансування з міського бюджету та інших витрат, запевняють у КМДА. Відзначимо, що у 2017 році по допомогу до столичного Будинку соціального піклування звернулось понад 27 тис безпритульних. Відзначимо, що у листопаді 2017 року перший в Україні соціальний готель відкрили у Харкові. Готель розташувався в раніше непридатному для проживання складському приміщенні, де провели капітальний ремонт як зовні, так і всередині. Він розрахований на 50 осіб. Заклад обладнаний спальними кімнатами, санвузлами, кухнею, пральнею. Будівлю адаптовано для людей з обмеженими можливостями. На сьогодні в готелі створено всі умови, щоби в оперативному порядку прийняти перших відвідувачів. Максимальний термін проживання в готелі — 90 днів, вартість — 40-50 грн на добу.
Реклама 👇 Замовити

У будівлі відкриють відділення реінтеграції бездомних осіб, «соціальний готель», відділення соціальної адаптації звільнених осіб, стаціонарне спеціальне відділення для постійного проживання безпритульних похилого віку та осіб з інвалідністю.

Що відомо про новий соцзаклад у столиці 

Протягом року в місті мають інвентаризувати майно центру соціальної адаптації та затвердити передавальний акт у КМДА. Реалізація проекту не потребує додаткового фінансування з міського бюджету та інших витрат, запевняють у КМДА. Відзначимо, що у 2017 році по допомогу до столичного Будинку соціального піклування звернулось понад 27 тис безпритульних.

Відзначимо, що у листопаді 2017 року перший в Україні соціальний готель відкрилиУ Києві облаштують соціальний готель 1У Харкові відкрили перший в Україні соціальний готель у Харкові. Готель розташувався в раніше непридатному для проживання складському приміщенні, де провели капітальний ремонт як зовні, так і всередині. Він розрахований на 50 осіб. Заклад обладнаний спальними кімнатами, санвузлами, кухнею, пральнею. Будівлю адаптовано для людей з обмеженими можливостями. На сьогодні в готелі створено всі умови, щоби в оперативному порядку прийняти перших відвідувачів. Максимальний термін проживання в готелі — 90 днів, вартість — 40-50 грн на добу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: