fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Харкові відкрили перший в Україні соціальний готель

U Harkovi vidkryly peršyj v Ukraїni sociaľnyj goteľ
Соціальний готель розрахований на людей, які потрапили в складні життєві обставини і залишилися без житла, а також на внутрішньо переміщених осіб
Sociaľnyj goteľ rozrahovanyj na ljudej, jaki potrapyly v skladni žyttjevi obstavyny i zalyšylysja bez žytla, a takož na vnutrišńo peremiščenyh osib
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Перший в Україні соціальний готель для людей, які опинилися у важких життєвих ситуаціях, відкрили в Московському районі міста Харкова. Готель розташувався в раніше непридатному для проживання складському приміщенні, де провели капітальний ремонт як зовні, так і всередині. Хто долучився до відкриття закладу. У відкритті готелю поряд з представниками влади міста взяли участь генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку (офіс у Дніпрі) Вольфганг Месінгер і керівниця проекту Розвиток соціальної інфраструктури у звязку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб, який реалізується Німецькою федеральною компанією GIZ, Бербель Швайгер. КП Соціальний готель — унікальний проект для України, створений за підтримки уряду Німеччини. У нашому готелі сформована команда, яка готова забезпечити роботу установи і зробити її якісною та доступною для тих, хто потребує такої допомоги.. Світлана Горбунова-Рубан. віце-мер Харкова. У свою чергу, Месінгер підкреслив, що влада Харкова серйозно ставиться до соціальних питань і до проблем нужденних: Підтвердження тому - успішна реалізація вже третього спільного проекту в соціальній сфері міста. Цей готель добре обладнаний. Можу сказати, що нашим коштам знайшли гідне застосування.. Вольфганг Месінгер. генконсул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку. Готель розрахований на 50 осіб. Заклад обладнаний спальними кімнатами, санвузлами, кухнею, пральнею. Будівлю адаптовано для людей з обмеженими можливостями. На сьогодні в готелі створено всі умови, щоби в оперативному порядку прийняти перших відвідувачів. Повноцінно установа почне свою роботу з 1 січня 2018 року. Максимальний термін проживання в готелі — 90 днів, вартість — 40-50 грн на добу.  
Реклама 👇 Замовити

Перший в Україні соціальний готель для людей, які опинилися у важких життєвих ситуаціях, відкрили в Московському районі міста Харкова. Готель розташувався в раніше непридатному для проживання складському приміщенні, де провели капітальний ремонт як зовні, так і всередині.

Хто долучився до відкриття закладу

У відкритті готелю поряд з представниками влади міста взяли участь генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку (офіс у Дніпрі) Вольфганг Месінгер і керівниця проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», який реалізується Німецькою федеральною компанією GIZ, Бербель Швайгер.

КП «Соціальний готель» — унікальний проект для України, створений за підтримки уряду Німеччини. У нашому готелі сформована команда, яка готова забезпечити роботу установи і зробити її якісною та доступною для тих, хто потребує такої допомоги.

Світлана Горбунова-Рубан, віце-мер Харкова

У свою чергу, Месінгер підкреслив, що влада Харкова серйозно ставиться до соціальних питань і до проблем нужденних: «Підтвердження тому – успішна реалізація вже третього спільного проекту в соціальній сфері міста».

Цей готель добре обладнаний. Можу сказати, що нашим коштам знайшли гідне застосування.

Вольфганг Месінгер, генконсул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку

Готель розрахований на 50 осіб. Заклад обладнаний спальними кімнатами, санвузлами, кухнею, пральнею. Будівлю адаптовано для людей з обмеженими можливостямиУ Харкові відкрили перший в Україні соціальний готель 1Український проект допоможе особливим мандрівникам. На сьогодні в готелі створено всі умови, щоби в оперативному порядку прийняти перших відвідувачів. Повноцінно установа почне свою роботу з 1 січня 2018 року. Максимальний термін проживання в готелі — 90 днів, вартість — 40-50 грн на добу.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: