У Києві облаштують соціальний готель

Čytaty latynkoju
У Києві облаштують соціальний готель

У будівлі відкриють відділення реінтеграції бездомних осіб, «соціальний готель», відділення соціальної адаптації звільнених осіб, стаціонарне спеціальне відділення для постійного проживання безпритульних похилого віку та осіб з інвалідністю.

Що відомо про новий соцзаклад у столиці 

Протягом року в місті мають інвентаризувати майно центру соціальної адаптації та затвердити передавальний акт у КМДА. Реалізація проекту не потребує додаткового фінансування з міського бюджету та інших витрат, запевняють у КМДА. Відзначимо, що у 2017 році по допомогу до столичного Будинку соціального піклування звернулось понад 27 тис безпритульних.

Відзначимо, що у листопаді 2017 року перший в Україні соціальний готель відкрилиУ Харкові відкрили перший в Україні соціальний готель у Харкові. Готель розташувався в раніше непридатному для проживання складському приміщенні, де провели капітальний ремонт як зовні, так і всередині. Він розрахований на 50 осіб. Заклад обладнаний спальними кімнатами, санвузлами, кухнею, пральнею. Будівлю адаптовано для людей з обмеженими можливостями. На сьогодні в готелі створено всі умови, щоби в оперативному порядку прийняти перших відвідувачів. Максимальний термін проживання в готелі — 90 днів, вартість — 40-50 грн на добу.