fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

CANactions School запрошують до міжнародної навчальної програми

CANactions School zaprošujuť do mižnarodnoї navčaľnoї programy
Школа CANactions оголошує набір учасників першої міжнародної програми — Весняної Школи Borders are for Crossing, яка буде проходити з 18–25 березня 2019 року в Роттердамі
Škola CANactions ogološuje nabir učasnykiv peršoї mižnarodnoї programy — Vesnjanoї Školy Borders are for Crossing, jaka bude prohodyty z 18–25 bereznja 2019 roku v Rotterdami
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Весняна Школа організована CANactions School разом з партнерами із Independent School for the City. Які умови участі у проекті. До участі у програмі запрошуються студенти-магістри та випускники галузей архітектури, містобудування та планування, соціології, антропології, політології, культурології та інших суміжних областей. Мета Школи — дослідження впливу трансферу людей, ідей, товарів та фінансів на просторові, соціальні, економічні та політичні процеси в в межах та поза межами країн Заходу. Разом із командою досвідчених міжнародних викладачів та експертів учасники Школи вивчатимуть глобальне явище міграції та розроблятимуть сценарії та стратегії розвитку для міських районів Роттердаму, які підлягають модернізації. Робота у змішаних міждисциплінарних та мультинаціональних групах сприятиме професійному та культурному обміну між студентами шляхом навчання один від одного. Освітня команда програми складатиметься з кураторів, тьюторів, менторів та запрошених експертів з широкої міжнародної мережі CANactions School та the Independent School for the City, що мають значний професійний досвід у викладанні й практиці та добре обізнані у сучасних викликах й тенденціях у розвинених країнах та тих, що розвиваються. Кінцевий термін прийому заявок: 4 лютого 2019 року (23:59 CET) Оголошення результатів відбору: 11 лютого 2019 року. Раніше ми інформували про запуск у Києві безкоштовної школи blockchain-технологій.
Реклама 👇 Замовити

Весняна Школа організована CANactions School разом з партнерами із Independent School for the City.

Які умови участі у проекті

До участі у програмі запрошуються студенти-магістри та випускники галузей архітектури, містобудування та планування, соціології, антропології, політології, культурології та інших суміжних областей. Мета Школи — дослідження впливу трансферу людей, ідей, товарів та фінансів на просторові, соціальні, економічні та політичні процеси в в межах та поза межами країн Заходу.

Разом із командою досвідчених міжнародних викладачів та експертів учасники Школи вивчатимуть глобальне явище міграції та розроблятимуть сценарії та стратегії розвитку для міських районів Роттердаму, які підлягають модернізації. Робота у змішаних міждисциплінарних та мультинаціональних групах сприятиме професійному та культурному обміну між студентами шляхом навчання один від одного.

Освітня команда програми складатиметься з кураторів, тьюторів, менторів та запрошених експертів з широкої міжнародної мережі CANactions School та the Independent School for the City, що мають значний професійний досвід у викладанні й практиці та добре обізнані у сучасних викликах й тенденціях у розвинених країнах та тих, що розвиваються.

  • Кінцевий термін прийому заявок: 4 лютого 2019 року (23:59 CET)
  • Оголошення результатів відбору: 11 лютого 2019 року.

Раніше ми інформувалиCANactions School запрошують до міжнародної навчальної програми 1У Києві запустили безкоштовну школу blockchain-технологій про запуск у Києві безкоштовної школи blockchain-технологій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: