fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві запустили безкоштовну школу blockchain-технологій

U Kyjevi zapustyly bezkoštovnu školu blockchain-tehnologij
У Києві запустили новую школу розробників програмного забезпечення під назвою X.Teams. В школі безкоштовно навчатимуть сучасним мовам програмування. Учасників програми відбиратимуть через конкурс. Студенти навіть отримуватимуть щомісячну стипендію 
U Kyjevi zapustyly novuju školu rozrobnykiv programnogo zabezpečennja pid nazvoju X.Teams. V školi bezkoštovno navčatymuť sučasnym movam programuvannja. Učasnykiv programy vidbyratymuť čerez konkurs. Studenty naviť otrymuvatymuť ščomisjačnu stypendiju 
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Весь процес гейміфікований: в його основі самоосвіта, що поєднує як самостійну роботу, так і міжособистісне спілкування. Детальніше про навчальний курс. До кінця 2018 року на перший курс з блокчейн-розробки зарахують 30 студентів. Перші 20 отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 11 тисяч грн. Перший курс, програму якого розробила БАУ, буде присвячено blockchain. Студенти вирішуватимуть реальні технічні завдання – налаштовувати взаємодію інтерфейсу та blockchain, формувати и розробляти прототипи реальних blockchain-проектів на основі Bitcoin и Ethereum. Після чотирьох місяців курсу відбудеться дводенний хакатон та почнеться чотирьохтижнева практика. Ми запускаємо X.Teams на базі інноваційних майданчиків UNIT Factory та Блокчейн Асоціації України. Це дозволить поєднати переваги кожного з них та отримати висококласних спеціалістів, інтегрованих в професійне середовище, – говорить Віталій Горовий, засновник школи X.Teams. – Наша мета – не навчання хайповим, модним технологіям. Ми орієнтовані на якісну підготовку українських програмістів тим технологіям, що дозволять їм бути конкурентоспроможними на світовому рівні протягом декiлькох наступних рокiв. Після завершення курсу слухачі отримають практичні завдання для вирішення реальних технічних завдань з використанням блокчейн, навчаться застосовувати децентралізований підхід в програмній розробці. Студенти зможуть створювати смарт-контакти на Solidity, налаштовувати взаємодію інтерфейсу та blockchain з допомогою Web3 та інших бібліотек, розміщувати й тестувати смарт-контракти в декількох середовищах розробки, запускати приватний блокчейн, DApps, робити прототипи реальних блокчейн-проектів, власноруч створювати крипто-монету з гаманцем та майнінгом, аналогічну Bitcoin. Завдання нашого курсу – не просто дати інструменти фахівцям в розробці блокчейн-проектів, а ще й навчити їх мислити стратегічно й творчо, знаходити нестандартні рішення за допомогою унікальної технології. Михайло Чобанян. президент БАУ. Новий навчальний заклад розташується на базі UNIT Factory. Раніше ми розповідали про переїзд українського офісу розробників Snapchat до Парку інновацій UNIT.City.
Реклама 👇 Замовити

Весь процес гейміфікований: в його основі самоосвіта, що поєднує як самостійну роботу, так і міжособистісне спілкування.

Детальніше про навчальний курс

До кінця 2018 року на перший курс з блокчейн-розробки зарахують 30 студентів. Перші 20 отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 11 тисяч грн.

Перший курс, програму якого розробила БАУ, буде присвячено blockchain. Студенти вирішуватимуть реальні технічні завдання налаштовувати взаємодію інтерфейсу та blockchain, формувати и розробляти прототипи реальних blockchain-проектів на основі Bitcoin и Ethereum. Після чотирьох місяців курсу відбудеться дводенний хакатон та почнеться чотирьохтижнева практика.

«Ми запускаємо X.Teams на базі інноваційних майданчиків UNIT Factory та Блокчейн Асоціації України. Це дозволить поєднати переваги кожного з них та отримати висококласних спеціалістів, інтегрованих в професійне середовище, – говорить Віталій Горовий, засновник школи X.Teams. Наша мета – не навчання хайповим, модним технологіям. Ми орієнтовані на якісну підготовку українських програмістів тим технологіям, що дозволять їм бути конкурентоспроможними на світовому рівні протягом декiлькох наступних рокiв».

У Києві запустили безкоштовну ІТ-школу X.TeamsПісля завершення курсу слухачі отримають практичні завдання для вирішення реальних технічних завдань з використанням блокчейн, навчаться застосовувати децентралізований підхід в програмній розробці. Студенти зможуть створювати смарт-контакти на Solidity, налаштовувати взаємодію інтерфейсу та blockchain з допомогою Web3 та інших бібліотек, розміщувати й тестувати смарт-контракти в декількох середовищах розробки, запускати приватний блокчейн, DApps, робити прототипи реальних блокчейн-проектів, власноруч створювати крипто-монету з гаманцем та майнінгом, аналогічну Bitcoin.

Завдання нашого курсу – не просто дати інструменти фахівцям в розробці блокчейн-проектів, а ще й навчити їх мислити стратегічно й творчо, знаходити нестандартні рішення за допомогою унікальної технології

Михайло Чобанян, президент БАУ

Новий навчальний заклад розташується на базі UNIT Factory.

Раніше ми розповідалиУ Києві запустили безкоштовну школу blockchain-технологій 1Розробник Snapchat тепер в UNIT.City та розширить офіс у Києві про переїзд українського офісу розробників Snapchat до Парку інновацій UNIT.City.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: