CANactions School запрошують до міжнародної навчальної програми

Čytaty latynkoju
CANactions School запрошують до міжнародної навчальної програми

Весняна Школа організована CANactions School разом з партнерами із Independent School for the City.

Які умови участі у проекті

До участі у програмі запрошуються студенти-магістри та випускники галузей архітектури, містобудування та планування, соціології, антропології, політології, культурології та інших суміжних областей. Мета Школи — дослідження впливу трансферу людей, ідей, товарів та фінансів на просторові, соціальні, економічні та політичні процеси в в межах та поза межами країн Заходу.

Разом із командою досвідчених міжнародних викладачів та експертів учасники Школи вивчатимуть глобальне явище міграції та розроблятимуть сценарії та стратегії розвитку для міських районів Роттердаму, які підлягають модернізації. Робота у змішаних міждисциплінарних та мультинаціональних групах сприятиме професійному та культурному обміну між студентами шляхом навчання один від одного.

Освітня команда програми складатиметься з кураторів, тьюторів, менторів та запрошених експертів з широкої міжнародної мережі CANactions School та the Independent School for the City, що мають значний професійний досвід у викладанні й практиці та добре обізнані у сучасних викликах й тенденціях у розвинених країнах та тих, що розвиваються.

  • Кінцевий термін прийому заявок: 4 лютого 2019 року (23:59 CET)
  • Оголошення результатів відбору: 11 лютого 2019 року.

Раніше ми інформувалиУ Києві запустили безкоштовну школу blockchain-технологій про запуск у Києві безкоштовної школи blockchain-технологій.