fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Європа починається з тебе»: українцям розкажуть про європейські цінності

«Jevropa počynajeťsja z tebe»: ukraїncjam rozkažuť pro jevropejśki cinnosti
Міністерство інформаційної політики запустило кампанію популяризації європейських моделей поведінки в громадських місцях, на природі чи на паркувальних майданчиках. Відеоролики проекту покажуть на телебаченні та в соціальних мережах
Ministerstvo informacijnoї polityky zapustylo kampaniju populjaryzaciї jevropejśkyh modelej povedinky v gromadśkyh miscjah, na pryrodi čy na parkuvaľnyh majdančykah. Videorolyky proektu pokažuť na telebačenni ta v sociaľnyh merežah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кампанія складається з трьох відеороликів, які будуть демонструватись у якості соціальної реклами на загальнонаціональних та регіональних телеканалах, у кінотеатрах та в інтернеті. Вони вже зявилися на YouTube. Наші ролики побутовою мовою показують пересічним громадянам, що таке Європа і європейські цінності. Ми можемо подорожувати Європою, працювати чи вчитися там, але Україна європейська починається з кожного з нас, причому у абсолютно побутових речах — як ми дбаємо про довкілля, прибираємо за собою, паркуємось, поводимо себе на дорозі тощо, — зазначила Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова. Що варто знати про кампанію Європа починається з тебе. Усі ролики на замовлення Мінінформполітики були створені креативною агенцією GoodMedia. Відеоролики відзняті за участю відомих українських музичних виконавців – MOZGI, Время и Стекло та Мішель Андраде. Показ кампанії на українських телеканалах розпочався 21 грудня 2018-го: Раніше ми інформували про міні-тур європейськими столицями представників бренду України — #UkraineNOW.

Кампанія складається з трьох відеороликів, які будуть демонструватись у якості соціальної реклами на загальнонаціональних та регіональних телеканалах, у кінотеатрах та в інтернеті. Вони вже з’явилися на YouTube. «Наші ролики побутовою мовою показують пересічним громадянам, що таке Європа і європейські цінності. Ми можемо подорожувати Європою, працювати чи вчитися там, але Україна європейська починається з кожного з нас, причому у абсолютно побутових речах — як ми дбаємо про довкілля, прибираємо за собою, паркуємось, поводимо себе на дорозі тощо», — зазначила Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

Що варто знати про кампанію «Європа починається з тебе»

Усі ролики на замовлення Мінінформполітики були створені креативною агенцією GoodMedia. Відеоролики відзняті за участю відомих українських музичних виконавців – «MOZGI», «Время и Стекло» та Мішель Андраде. Показ кампанії на українських телеканалах розпочався 21 грудня 2018-го:

Раніше ми інформували«Європа починається з тебе»: українцям розкажуть про європейські цінності 1Бренд #UkraineNOW презентували у низці столиць країн ЄС про міні-тур європейськими столицями представників бренду України — #UkraineNOW.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: