«Європа починається з тебе»: українцям розкажуть про європейські цінності

Čytaty latynkoju
«Європа починається з тебе»: українцям розкажуть про європейські цінності

Кампанія складається з трьох відеороликів, які будуть демонструватись у якості соціальної реклами на загальнонаціональних та регіональних телеканалах, у кінотеатрах та в інтернеті. Вони вже з’явилися на YouTube. «Наші ролики побутовою мовою показують пересічним громадянам, що таке Європа і європейські цінності. Ми можемо подорожувати Європою, працювати чи вчитися там, але Україна європейська починається з кожного з нас, причому у абсолютно побутових речах — як ми дбаємо про довкілля, прибираємо за собою, паркуємось, поводимо себе на дорозі тощо», — зазначила Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

Що варто знати про кампанію «Європа починається з тебе»

Усі ролики на замовлення Мінінформполітики були створені креативною агенцією GoodMedia. Відеоролики відзняті за участю відомих українських музичних виконавців – «MOZGI», «Время и Стекло» та Мішель Андраде. Показ кампанії на українських телеканалах розпочався 21 грудня 2018-го:

Раніше ми інформувалиБренд #UkraineNOW презентували у низці столиць країн ЄС про міні-тур європейськими столицями представників бренду України — #UkraineNOW.