fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна ухвалила угоду про вільну торгівлю із Ізраїлем

Ukraїna uhvalyla ugodu pro viľnu torgivlju iz Izraїlem
21 листопада Кабінет Міністрів України ухвалив проект Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем. Підписав її Степан Кубів, Перший віце-прем’єр-міністр Міністра економічного розвитку і торгівлі України
21 lystopada Kabinet Ministriv Ukraїny uhvalyv proekt Ugody pro viľnu torgivlju miž Ukraїnoju ta Izraїlem. Pidpysav її Stepan Kubiv, Peršyj vice-prem’jer-ministr Ministra ekonomičnogo rozvytku i torgivli Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Робота над розробкою угоди розпочалась у 2015 році. Перед остаточним завершенням переговорного процесу 28 березня 2018 року між двома сторонами було проведено 7 раундів переговорів. Їх метою стало узгодження положень Угоди, які покликані прибрати бар’єри взаємній торгівлі товарами і послугами. Документ також має сприяти співпраці підприємств, налагодженню міцних зв’язків між бізнес-спільнотами. Що принесе угода про вільну торгівлю з Ізраїлем. За підрахунками Мінекономрозвитку, у результаті дії угоди вже в найближчій перспективі збільшиться український експорт до Ізраїлю. Також стверджують, що покращиться сальдо торгівлі України з Ізраїлем. Дія Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем не буде розповсюджуватись на території тимчасово окупованих внаслідок збройної  агресії РФ територій Автономної Республіки Криму, міста Севастополя та окремих територій Донецької та Луганської областей до повного відновлення конституційного ладу держави Україна на них. Раніше ми розповідали, що Україна уклала 16 угод про зону вільної торгівлі з 45 країнами світу — 28 країнами-членами ЄС, Македонією, Чорногорією та Канадою.
Реклама 👇 Замовити

Робота над розробкою угоди розпочалась у 2015 році. Перед остаточним завершенням переговорного процесу 28 березня 2018 року між двома сторонами було проведено 7 раундів переговорів. Їх метою стало узгодження положень Угоди, які покликані прибрати бар’єри взаємній торгівлі товарами і послугами. Документ також має сприяти співпраці підприємств, налагодженню міцних зв’язків між бізнес-спільнотами.

Що принесе угода про вільну торгівлю з Ізраїлем

За підрахунками Мінекономрозвитку, у результаті дії угоди вже в найближчій перспективі збільшиться український експорт до Ізраїлю. Також стверджують, що покращиться сальдо торгівлі України з Ізраїлем.

Дія Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем не буде розповсюджуватись на території тимчасово окупованих внаслідок збройної  агресії РФ територій Автономної Республіки Криму, міста Севастополя та окремих територій Донецької та Луганської областей до повного відновлення конституційного ладу держави Україна на них.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Раніше ми розповідали, що Україна уклалаУкраїна ухвалила угоду про вільну торгівлю із Ізраїлем 1Україна уклала 16 угод про зону вільної торгівлі 16 угод про зону вільної торгівлі з 45 країнами світу — 28 країнами-членами ЄС, Македонією, Чорногорією та Канадою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: