fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна уклала 16 угод про зону вільної торгівлі

Ukraїna uklala 16 ugod pro zonu viľnoї torgivli
Україна уклала 16 угод про зону вільної торгівлі, які діють на 45 країн світу. Про це у своєму Twitter повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
Ukraїna uklala 16 ugod pro zonu viľnoї torgivli, jaki dijuť na 45 kraїn svitu. Pro ce u svojemu Twitter povidomljaje pres-služba Ministerstva ekonomičnogo rozvytku i torgivli Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна підписала Угоди про вільну торгівлю з 45 країнами світу — 28 країнами-членами ЄС, Македонією, Чорногорією та Канадою. Вже завершили переговори з Ізраїлем, тривають з Туреччиною та Сербією. Які переваги зони вільної торгівлі. Відзначимо, що зона вільної торгівлі із Канадою набула чинності на початку серпня минулого року. Мито скасували для товарів, які повністю походять з України, а також товарів, вироблених з використанням сировини і матеріалів походженням з третіх країн. У середньостроковій перспективі недонадходження до бюджету можуть бути компенсовані за рахунок податку на додану вартість. Збільшився і приплив прямих іноземних інвестицій на близько $36 млн протягом 3 років. Як зазначив очільник Мінекономрозвитку Степан Кубів, Канада імпортує на більш ніж $400 млрд щорічно. Скасування імпортних мит дозволить українським виробникам харчової, легкої, хімічної, нафтохімічної і машинобудівної промисловості отримати максимальні переваги на канадських ринках. Відтак Канада купуватиме більше української продукції в рамках такої співпраці. Відзначимо, шо Європейський Союз створює найбільшу у світі зону вільної торгівлі із Японією. Над текстом угоди ЄС та Японія працювали 4 роки. Угода знижує тарифи, започатковує співпрацю у сфері стандартів та регулювання, відкриває ринки державних закупівель. Підписавши угоду, сторони зобов’язуються підтримувати світову економіку на основі вільних, відкритих і чесних ринків з чіткими та прозорими правилами. Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер назвав угоду потужним політичним сигналом світові. У новому році обіцяють обговорити питання щодо захисту інвестицій, оскільки цей аспект є вирішальним та останньою перешкодою на шляху вільної торгівлі.
Реклама 👇 Замовити

Україна підписала Угоди про вільну торгівлю з 45 країнами світу — 28 країнами-членами ЄС, Македонією, Чорногорією та Канадою. Вже завершили переговори з Ізраїлем, тривають з Туреччиною та Сербією.

Які переваги зони вільної торгівлі

Відзначимо, що зона вільної торгівлі із Канадою набула чинностіУкраїна уклала 16 угод про зону вільної торгівлі 1Зона вільної торгівлі між Україною та Канадою набула чинності на початку серпня минулого року. Мито скасували для товарів, які повністю походять з України, а також товарів, вироблених з використанням сировини і матеріалів походженням з третіх країн. У середньостроковій перспективі недонадходження до бюджету можуть бути компенсовані за рахунок податку на додану вартість. Збільшився і приплив прямих іноземних інвестицій на близько $36 млн протягом 3 років. Як зазначив очільник Мінекономрозвитку Степан Кубів, Канада імпортує на більш ніж $400 млрд щорічно. Скасування імпортних мит дозволить українським виробникам харчової, легкої, хімічної, нафтохімічної і машинобудівної промисловості отримати максимальні переваги на канадських ринках. Відтак Канада купуватиме більше української продукції в рамках такої співпраці.

Відзначимо, шо Європейський Союз створюєУкраїна уклала 16 угод про зону вільної торгівлі 2ЄС створює найбільшу в світі ЗВТ з Японією найбільшу у світі зону вільної торгівлі із Японією. Над текстом угоди ЄС та Японія працювали 4 роки. Угода знижує тарифи, започатковує співпрацю у сфері стандартів та регулювання, відкриває ринки державних закупівель. Підписавши угоду, сторони зобов’язуються підтримувати світову економіку «на основі вільних, відкритих і чесних ринків з чіткими та прозорими правилами». Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер назвав угоду потужним політичним сигналом світові. У новому році обіцяють обговорити питання щодо захисту інвестицій, оскільки цей аспект є вирішальним та останньою перешкодою на шляху вільної торгівлі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: