Україна ухвалила угоду про вільну торгівлю із Ізраїлем

Čytaty latynkoju
Україна ухвалила угоду про вільну торгівлю із Ізраїлем

Робота над розробкою угоди розпочалась у 2015 році. Перед остаточним завершенням переговорного процесу 28 березня 2018 року між двома сторонами було проведено 7 раундів переговорів. Їх метою стало узгодження положень Угоди, які покликані прибрати бар’єри взаємній торгівлі товарами і послугами. Документ також має сприяти співпраці підприємств, налагодженню міцних зв’язків між бізнес-спільнотами.

Що принесе угода про вільну торгівлю з Ізраїлем

За підрахунками Мінекономрозвитку, у результаті дії угоди вже в найближчій перспективі збільшиться український експорт до Ізраїлю. Також стверджують, що покращиться сальдо торгівлі України з Ізраїлем.

Дія Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем не буде розповсюджуватись на території тимчасово окупованих внаслідок збройної  агресії РФ територій Автономної Республіки Криму, міста Севастополя та окремих територій Донецької та Луганської областей до повного відновлення конституційного ладу держави Україна на них.

Раніше ми розповідали, що Україна уклалаУкраїна уклала 16 угод про зону вільної торгівлі 16 угод про зону вільної торгівлі з 45 країнами світу — 28 країнами-членами ЄС, Македонією, Чорногорією та Канадою.