fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська освітня платформа — у ТОП-10 ініціатив Європи

Ukraїnśka osvitnja platforma — u TOP-10 iniciatyv Jevropy
Українська освітня краудфандингова платформа GoFundEd опинилась серед 10 найкращих ініціатив Європи, які щороку відбирають в рамках Європейського конкурсу соціальних інновацій
Ukraїnśka osvitnja kraudfandyngova platforma GoFundEd opynylaś sered 10 najkraščyh iniciatyv Jevropy, jaki ščoroku vidbyrajuť v ramkah Jevropejśkogo konkursu sociaľnyh innovacij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Європейський конкурс соціальних інновацій проводить Європейська Комісія. Цього року подали близько 700 заявок з країн ЄС та країн-учасників програми досліджень та інновацій ЄС Горизонт 2020. Освітня платформа GoFundEd вперше взяла участь в конкурсі і опинилася серед фіналістів. Переможець буде визначений 8 листопада у Брюсселі та отримає 50 тис євро на розвиток ініціативи. Що відомо про платформу GoFundEd. GoFundEd – це онлайн-платформа, яка допомагає учням та вчителям збирати кошти на власні освітні проекти. Наприклад, придбання обладнання для астрономічного центру чи клуб дитячої робототехніки. Частину коштів для реалізації проектів GoFundEd залучає від постійних доброчинців, частину вчителі та учні збирають серед зацікавлених представників громади. GoFundEd надає командам проектів організаційну та менторську підтримку. Керівник проекту GoFundEd Лілія Боровець пояснює, що мета проекту – не лише профінансувати придбання обладнання для шкіл, але й навчити представників громад об’єднуватись для реалізації власних ініціатив, залучати бізнес та доброчинців для інвестицій в освіту, тощо. За 3 роки роботи GoFundEd залучили понад 5000 доброчинців, які профінансували 125 проектів. До речі, раніше ми публікували інтервю із Лілією Боровець, у якому вона розповідала про вплив колективного фінансування на реформування освіти в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Європейський конкурс соціальних інновацій проводить Європейська Комісія. Цього року подали близько 700 заявок з країн ЄС та країн-учасників програми досліджень та інновацій ЄС «Горизонт 2020». Освітня платформа GoFundEd вперше взяла участь в конкурсі і опинилася серед фіналістів. Переможець буде визначений 8 листопада у Брюсселі та отримає 50 тис євро на розвиток ініціативи.

Що відомо про платформу GoFundEd

GoFundEd – це онлайн-платформа, яка допомагає учням та вчителям збирати кошти на власні освітні проекти. Наприклад, придбання обладнання для астрономічного центру чи клуб дитячої робототехніки. Частину коштів для реалізації проектів GoFundEd залучає від постійних доброчинців, частину вчителі та учні збирають серед зацікавлених представників громади. GoFundEd надає командам проектів організаційну та менторську підтримку.

Керівник проекту GoFundEd Лілія Боровець пояснює, що мета проекту – не лише профінансувати придбання обладнання для шкіл, але й навчити представників громад об’єднуватись для реалізації власних ініціатив, залучати бізнес та доброчинців для інвестицій в освіту, тощо.

За 3 роки роботи GoFundEd залучили понад 5000 доброчинців, які профінансували 125 проектів. До речі, раніше ми публікувалиУкраїнська освітня платформа — у ТОП-10 ініціатив Європи 1Лілія Боровець, GoFundEd: «Ми шукали людей, які роблять зміни знизу» інтерв’ю із Лілією Боровець, у якому вона розповідала про вплив колективного фінансування на реформування освіти в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: