Реклама

Українська освітня платформа — у ТОП-10 ініціатив Європи

Čytaty latynkoju
Українська освітня платформа — у ТОП-10 ініціатив Європи

Європейський конкурс соціальних інновацій проводить Європейська Комісія. Цього року подали близько 700 заявок з країн ЄС та країн-учасників програми досліджень та інновацій ЄС «Горизонт 2020». Освітня платформа GoFundEd вперше взяла участь в конкурсі і опинилася серед фіналістів. Переможець буде визначений 8 листопада у Брюсселі та отримає 50 тис євро на розвиток ініціативи.

Що відомо про платформу GoFundEd

GoFundEd – це онлайн-платформа, яка допомагає учням та вчителям збирати кошти на власні освітні проекти. Наприклад, придбання обладнання для астрономічного центру чи клуб дитячої робототехніки. Частину коштів для реалізації проектів GoFundEd залучає від постійних доброчинців, частину вчителі та учні збирають серед зацікавлених представників громади. GoFundEd надає командам проектів організаційну та менторську підтримку.

Керівник проекту GoFundEd Лілія Боровець пояснює, що мета проекту – не лише профінансувати придбання обладнання для шкіл, але й навчити представників громад об’єднуватись для реалізації власних ініціатив, залучати бізнес та доброчинців для інвестицій в освіту, тощо.

За 3 роки роботи GoFundEd залучили понад 5000 доброчинців, які профінансували 125 проектів. До речі, раніше ми публікувалиЛілія Боровець, GoFundEd: «Ми шукали людей, які роблять зміни знизу» інтерв’ю із Лілією Боровець, у якому вона розповідала про вплив колективного фінансування на реформування освіти в Україні.