fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

BlaBlaCar в Україні запускає платні опції для пасажирів

BlaBlaCar v Ukraїni zapuskaje platni opciї dlja pasažyriv
У листопаді 2018 року сервіс спільних поїздок BlaBlaCar запропонує пасажирам обрати один з варіантів платного доступу: на день або на місяць. Поїздки на короткі дистанції (до 120 км) залишаться безкоштовними. Водії продовжать користуватися сервісом безкоштовно, як раніше, інформує прес-служба компанії
U lystopadi 2018 roku servis spiľnyh poїzdok BlaBlaCar zaproponuje pasažyram obraty odyn z variantiv platnogo dostupu: na deń abo na misjać. Poїzdky na korotki dystanciї (do 120 km) zalyšaťsja bezkoštovnymy. Vodiї prodovžať korystuvatysja servisom bezkoštovno, jak raniše, informuje pres-služba kompaniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За повідомленням прес-служби компанії, BlaBlaCar починає впроваджувати платний доступ до бронювання місць у водіїв. Пасажирам буде доступний невеликий безкоштовний період, після чого сервіс запропонує їм обрати один з двох варіантів доступу: на 1 день за 49 грн або за 59 грн щомісяця. При цьому, бронювання місць в поїздках на короткі дистанції до 120 км залишиться безкоштовним. Як працюватиме платне використання сервісу. Оплатити доступ до бронювання можна буде на сайті або в мобільному додатку BlaBlaCar. Компенсувати транспортні витрати водієві можна буде готівкою, як раніше. Для власників автомобілів BlaBlaCar залишається безкоштовним. Як і раніше, вони зможуть публікувати свої пропозиції про поїздки із зазначенням вартості місця, кількості вільних місць і додаткових параметрів (часу і місця відправлення, розміру багажу та інших). Підсумкова вартість поїздки для пасажира буде порівнянною з цінами за квиток на автобус або поїзд, кажуть у компанії. Сервіс продовжить контролювати розмір компенсації, яку може попросити у попутників водій, дозволяючи йому лише частково покривати свої транспортні витрати, але не отримувати прибуток. Якщо користувач планує здійснити поїздку як пасажир, то після вказівки необхідних параметрів (маршруту, дати і часу відправлення) він зможе побачити список водіїв, яким по дорозі. При спробі бронювання місця на дистанцію понад 120 км сервіс запропонує придбати один з двох варіантів доступу — на 1 день або на 1 місяць. Якщо користувач планує здійснити поїздку як водій, він зможе користуватися сервісом безкоштовно. Сервісом BlaBlaCar як і раніше зможуть користуватися лише ті люди, які пройшли реєстрацію і верифікацію персональних даних. Для всіх діючих 4 млн користувачів в Україні, кожен з яких зробив свій внесок в розвиток карпулінга і BlaBlaCar, компанія надає 3-місячний безкоштовний доступ до бронювань, який необхідно буде активувати до листопада 2018-го. Також для нових користувачів діятиме безкоштовний період в 1 міс. Що варто знати про BlaBlaCar. Французький сервіс BlaBlaCar почав працювати на території України в лютому 2014 року. Через 4 роки український ринок увійшов до ТОП-країн у переліку тих, що найшвидше зростають за використанням сервісу. Усі 4 роки послуги надавалися безкоштовно. Як інформує компанія, станом на вересень 2018 р спільнота попутників BlaBlaCar перевищує 65 млн осіб в 22 країнах світу, щоквартально більше 20 млн осіб здійснюють поїздки з BlaBlaCar. Кількість користувачів, яка користується BlaBlaCar на мобільних телефонах (iOS і Android), перевищує 30 млн. Послугами можна скористатися через сайт та додатки для iOS і Android.
Реклама 👇 Замовити

За повідомленням прес-служби компанії, BlaBlaCar починає впроваджувати платний доступ до бронювання місць у водіїв. Пасажирам буде доступний невеликий безкоштовний період, після чого сервіс запропонує їм обрати один з двох варіантів доступу: на 1 день за 49 грн або за 59 грн щомісяця. При цьому, бронювання місць в поїздках на короткі дистанції до 120 км залишиться безкоштовним.

Як працюватиме платне використання сервісу

Оплатити доступ до бронювання можна буде на сайті або в мобільному додатку BlaBlaCar. Компенсувати транспортні витрати водієві можна буде готівкою, як раніше.

Для власників автомобілів BlaBlaCar залишається безкоштовним. Як і раніше, вони зможуть публікувати свої пропозиції про поїздки із зазначенням вартості місця, кількості вільних місць і додаткових параметрів (часу і місця відправлення, розміру багажу та інших). Підсумкова вартість поїздки для пасажира буде порівнянною з цінами за квиток на автобус або поїзд, кажуть у компанії. Сервіс продовжить контролювати розмір компенсації, яку може попросити у попутників водій, дозволяючи йому лише частково покривати свої транспортні витрати, але не отримувати прибуток.

Якщо користувач планує здійснити поїздку як пасажир, то після вказівки необхідних параметрів (маршруту, дати і часу відправлення) він зможе побачити список водіїв, яким по дорозі. При спробі бронювання місця на дистанцію понад 120 км сервіс запропонує придбати один з двох варіантів доступу — на 1 день або на 1 місяць.

Якщо користувач планує здійснити поїздку як водій, він зможе користуватися сервісом безкоштовно. Сервісом BlaBlaCar як і раніше зможуть користуватися лише ті люди, які пройшли реєстрацію і верифікацію персональних даних.

Для всіх діючих 4 млн користувачів в Україні, кожен з яких зробив свій внесок в розвиток карпулінга і BlaBlaCar, компанія надає 3-місячний безкоштовний доступ до бронювань, який необхідно буде активувати до листопада 2018-го. Також для нових користувачів діятиме безкоштовний період в 1 міс.

Що варто знати про BlaBlaCar

Французький сервіс BlaBlaCar почав працювати на території України в лютому 2014 року. Через 4 роки український ринок увійшов до ТОП-країн у переліку тих, що найшвидше зростають за використанням сервісу. Усі 4 роки послуги надавалися безкоштовно. Як інформує компанія, станом на вересень 2018 р спільнота попутниківBlaBlaCar в Україні запускає платні опції для пасажирів 1Як зміниться володіння автомобілями? BlaBlaCar перевищує 65 млн осіб в 22 країнах світу, щоквартально більше 20 млн осіб здійснюють поїздки з BlaBlaCar. Кількість користувачів, яка користується BlaBlaCar на мобільних телефонах (iOS і Android), перевищує 30 млн. Послугами можна скористатися через сайт та додатки для iOS і Android.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: