BlaBlaCar в Україні запускає платні опції для пасажирів

Čytaty latynkoju
BlaBlaCar в Україні запускає платні опції для пасажирів

За повідомленням прес-служби компанії, BlaBlaCar починає впроваджувати платний доступ до бронювання місць у водіїв. Пасажирам буде доступний невеликий безкоштовний період, після чого сервіс запропонує їм обрати один з двох варіантів доступу: на 1 день за 49 грн або за 59 грн щомісяця. При цьому, бронювання місць в поїздках на короткі дистанції до 120 км залишиться безкоштовним.

Як працюватиме платне використання сервісу

Оплатити доступ до бронювання можна буде на сайті або в мобільному додатку BlaBlaCar. Компенсувати транспортні витрати водієві можна буде готівкою, як раніше.

Для власників автомобілів BlaBlaCar залишається безкоштовним. Як і раніше, вони зможуть публікувати свої пропозиції про поїздки із зазначенням вартості місця, кількості вільних місць і додаткових параметрів (часу і місця відправлення, розміру багажу та інших). Підсумкова вартість поїздки для пасажира буде порівнянною з цінами за квиток на автобус або поїзд, кажуть у компанії. Сервіс продовжить контролювати розмір компенсації, яку може попросити у попутників водій, дозволяючи йому лише частково покривати свої транспортні витрати, але не отримувати прибуток.

Якщо користувач планує здійснити поїздку як пасажир, то після вказівки необхідних параметрів (маршруту, дати і часу відправлення) він зможе побачити список водіїв, яким по дорозі. При спробі бронювання місця на дистанцію понад 120 км сервіс запропонує придбати один з двох варіантів доступу — на 1 день або на 1 місяць.

Якщо користувач планує здійснити поїздку як водій, він зможе користуватися сервісом безкоштовно. Сервісом BlaBlaCar як і раніше зможуть користуватися лише ті люди, які пройшли реєстрацію і верифікацію персональних даних.

Для всіх діючих 4 млн користувачів в Україні, кожен з яких зробив свій внесок в розвиток карпулінга і BlaBlaCar, компанія надає 3-місячний безкоштовний доступ до бронювань, який необхідно буде активувати до листопада 2018-го. Також для нових користувачів діятиме безкоштовний період в 1 міс.

Що варто знати про BlaBlaCar

Французький сервіс BlaBlaCar почав працювати на території України в лютому 2014 року. Через 4 роки український ринок увійшов до ТОП-країн у переліку тих, що найшвидше зростають за використанням сервісу. Усі 4 роки послуги надавалися безкоштовно. Як інформує компанія, станом на вересень 2018 р спільнота попутниківЯк зміниться володіння автомобілями? BlaBlaCar перевищує 65 млн осіб в 22 країнах світу, щоквартально більше 20 млн осіб здійснюють поїздки з BlaBlaCar. Кількість користувачів, яка користується BlaBlaCar на мобільних телефонах (iOS і Android), перевищує 30 млн. Послугами можна скористатися через сайт та додатки для iOS і Android.