fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

PrivatMoney стане доступним для українців у Європі

PrivatMoney stane dostupnym dlja ukraїnciv u Jevropi
Українці отримали нові можливості відправки грошових переказів за доступними тарифами з Європи. Як зазначається, ПриватБанк підписав договір з чеською компанією Payment Planet про співпрацю в галузі міжнародних грошових переказів.Про це йдеться у повідомленні банку
Ukraїnci otrymaly novi možlyvosti vidpravky grošovyh perekaziv za dostupnymy taryfamy z Jevropy. Jak zaznačajeťsja, PryvatBank pidpysav dogovir z čeśkoju kompanijeju Payment Planet pro spivpracju v galuzi mižnarodnyh grošovyh perekaziv.Pro ce jdeťsja u povidomlenni banku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Завдяки такій співпраці найдоступніша українцям система грошових переказів PrivatMoney розширює свою присутність на території Чеської Республіки, Польщі, Італії та Франції. Як це працюватиме . В Україні перекази PrivatMoney доступні для виплати в понад 2 100 відділеннях і майже в 20 тис банкоматів і терміналів самообслуговування ПриватБанку. Переказ стає доступним для виплати одержувачу через 5 хвилин після його відправлення.Щоб отримати переказ PrivatMoney у відділенні ПриватБанку, одержувач повинен пред’явити паспорт, назвати операціоністу контрольний номер переказу, суму та валюту переказу, ім’я відправника та країну відправлення. Контрольний номер переказу одержувачу повідомляє відправник переказу. Надіслати переказ PrivatMoney в Україні можна в євро з будь-якої точки, підключеної до мережі Payment Planet. Нагадаємо, що до кінця 2018-го ПриватБанк планує запустити онлайн-продаж облігацій. Це має спростити купівлю державних облігацій для фізичних осіб, зокрема, зміни до Положення № 735 в частині спрощення процедури відкриття рахунку в цінних паперах та Положення № 1708 в частині розподілу обов’язків між підрозділами банку під час проведення операцій з цінними паперами. Крім того, спільно з НБУ ПриватБанк розробляє онлайн-інтеграцію з депозитарієм цінних паперів для простоти та зручності оформлення угод у дистанційних каналах. Також у банку зазначили, що з початку 2018-го через VIP-відділення вже продали приватним особам-клієнтам на суму близько 0,5 млрд грн. Такий крок, як стверджують банкіри, дали 15+% загального приросту портфеля НБУ в частині державних облігацій внутрішньої позики. Надалі мають намір запустити кредитування під заставу портфеля державних цінних паперів.
Реклама 👇 Замовити

Завдяки такій співпраці найдоступніша українцям система грошових переказів PrivatMoney розширює свою присутність на території Чеської Республіки, Польщі, Італії та Франції.

Як це працюватиме 

В Україні перекази PrivatMoney доступні для виплати в понад 2 100 відділеннях і майже в 20 тис банкоматів і терміналів самообслуговування «ПриватБанку». Переказ стає доступним для виплати одержувачу через 5 хвилин після його відправлення.Щоб отримати переказ PrivatMoney у відділенні «ПриватБанку», одержувач повинен пред’явити паспорт, назвати операціоністу контрольний номер переказу, суму та валюту переказу, ім’я відправника та країну відправлення. Контрольний номер переказу одержувачу повідомляє відправник переказу. Надіслати переказ PrivatMoney в Україні можна в євро з будь-якої точки, підключеної до мережі Payment Planet.

Нагадаємо, що до кінця 2018-го «ПриватБанк» планує запуститиPrivatMoney стане доступним для українців у Європі 1«ПриватБанк» до кінця 2018-го запустить онлайн-продаж облігацій онлайн-продаж облігацій. Це має спростити купівлю державних облігацій для фізичних осіб, зокрема, зміни до Положення № 735 в частині спрощення процедури відкриття рахунку в цінних паперах та Положення № 1708 в частині розподілу обов’язків між підрозділами банку під час проведення операцій з цінними паперами. Крім того, спільно з НБУ ПриватБанк розробляє онлайн-інтеграцію з депозитарієм цінних паперів для простоти та зручності оформлення угод у дистанційних каналах.

Також у банку зазначили, що з початку 2018-го через VIP-відділення вже продали приватним особам-клієнтам на суму близько 0,5 млрд грн. Такий крок, як стверджують банкіри, дали 15+% загального приросту портфеля НБУ в частині державних облігацій внутрішньої позики. Надалі мають намір запустити кредитування під заставу портфеля державних цінних паперів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: