PrivatMoney стане доступним для українців у Європі

Čytaty latynkoju
PrivatMoney стане доступним для українців у Європі

Завдяки такій співпраці найдоступніша українцям система грошових переказів PrivatMoney розширює свою присутність на території Чеської Республіки, Польщі, Італії та Франції.

Як це працюватиме 

В Україні перекази PrivatMoney доступні для виплати в понад 2 100 відділеннях і майже в 20 тис банкоматів і терміналів самообслуговування «ПриватБанку». Переказ стає доступним для виплати одержувачу через 5 хвилин після його відправлення.Щоб отримати переказ PrivatMoney у відділенні «ПриватБанку», одержувач повинен пред’явити паспорт, назвати операціоністу контрольний номер переказу, суму та валюту переказу, ім’я відправника та країну відправлення. Контрольний номер переказу одержувачу повідомляє відправник переказу. Надіслати переказ PrivatMoney в Україні можна в євро з будь-якої точки, підключеної до мережі Payment Planet.

Нагадаємо, що до кінця 2018-го «ПриватБанк» планує запустити«ПриватБанк» до кінця 2018-го запустить онлайн-продаж облігацій онлайн-продаж облігацій. Це має спростити купівлю державних облігацій для фізичних осіб, зокрема, зміни до Положення № 735 в частині спрощення процедури відкриття рахунку в цінних паперах та Положення № 1708 в частині розподілу обов’язків між підрозділами банку під час проведення операцій з цінними паперами. Крім того, спільно з НБУ ПриватБанк розробляє онлайн-інтеграцію з депозитарієм цінних паперів для простоти та зручності оформлення угод у дистанційних каналах.

Також у банку зазначили, що з початку 2018-го через VIP-відділення вже продали приватним особам-клієнтам на суму близько 0,5 млрд грн. Такий крок, як стверджують банкіри, дали 15+% загального приросту портфеля НБУ в частині державних облігацій внутрішньої позики. Надалі мають намір запустити кредитування під заставу портфеля державних цінних паперів.