fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«ПриватБанк» до кінця 2018-го запустить онлайн-продаж облігацій

«PryvatBank» do kincja 2018-go zapustyť onlajn-prodaž obligacij
До 2018 року «ПриватБанк» планує запустити в Україні новий онлайн-сервіс продажу приватним особам облігацій внутрішньої держпозики (ОВДП). Про це повідомила прес-служба банку
Do 2018 roku «PryvatBank» planuje zapustyty v Ukraїni novyj onlajn-servis prodažu pryvatnym osobam obligacij vnutrišńoї deržpozyky (OVDP). Pro ce povidomyla pres-služba banku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Станом на вересень 2018-го ПриватБанк активно співпрацює з Міністерством фінансів України, Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР) та Національним банком України щодо запуску онлайн-сервісу з продажу облігацій фізичним особам. Для цього будуть використовувати можливості Приват24. Як можна буде купити собі державних облігацій. Зараз для запуску нового сервісу ПриватБанк спільно з ДКЦПФР розробляє низку змін до нормативних актів. Це має спростити купівлю державних облігацій для фізичних осіб, зокрема, зміни до Положення № 735 в частині спрощення процедури відкриття рахунку в цінних паперах та Положення № 1708 в частині розподілу обов’язків між підрозділами банку під час проведення операцій з цінними паперами. Крім того, спільно з НБУ ПриватБанк розробляє онлайн-інтеграцію з депозитарієм цінних паперів для простоти та зручності оформлення угод у дистанційних каналах. Також у банку зазначили, що з початку 2018-го через VIP-відділення вже продали приватним особам-клієнтам на суму близько 0,5 млрд грн. Такий крок, як стверджують банкіри, дали 15+% загального приросту портфеля НБУ в частині державних облігацій внутрішньої позики. Надалі мають намір запустити кредитування під заставу портфеля державних цінних паперів. Раніше ми інформували, що цей банк запустив першим платежі через Apple Pay в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Станом на вересень 2018-го «ПриватБанк» активно співпрацює з Міністерством фінансів України, Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР) та Національним банком України щодо запуску онлайн-сервісу з продажу облігацій фізичним особам. Для цього будуть використовувати можливості «Приват24».

Як можна буде купити собі державних облігацій

Зараз для запуску нового сервісу ПриватБанк спільно з ДКЦПФР розробляє низку змін до нормативних актів. Це має спростити купівлю державних облігацій для фізичних осіб, зокрема, зміни до Положення № 735 в частині спрощення процедури відкриття рахунку в цінних паперах та Положення № 1708 в частині розподілу обов’язків між підрозділами банку під час проведення операцій з цінними паперами. Крім того, спільно з НБУ ПриватБанк розробляє онлайн-інтеграцію з депозитарієм цінних паперів для простоти та зручності оформлення угод у дистанційних каналах. Також у банку зазначили, що з початку 2018-го через VIP-відділення вже продали приватним особам-клієнтам на суму близько 0,5 млрд грн. Такий крок, як стверджують банкіри, дали 15+% загального приросту портфеля НБУ в частині державних облігацій внутрішньої позики. Надалі мають намір запустити кредитування під заставу портфеля державних цінних паперів.

Раніше ми інформували«ПриватБанк» до кінця 2018-го запустить онлайн-продаж облігацій 1💳 «ПриватБанк» запустив оплату Apple Pay в мобільних додатках, що цей банк запустив першим платежі через Apple Pay в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: