fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

5 найпопулярніших статей вересня за версією читачів Na chasi

5 najpopuljarnišyh statej veresnja za versijeju čytačiv Na chasi

Чим запам'ятався вересень, так це цікавими матеріалами — зібрали для вас найпопулярніші з розмов та репортажів і авторських матеріалів у невелику добірку для читання на вихідних
Čym zapam'jatavsja vereseń, tak ce cikavymy materialamy — zibraly dlja vas najpopuljarniši z rozmov ta reportaživ i avtorśkyh materialiv u nevelyku dobirku dlja čytannja na vyhidnyh
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як добре ви пам’ятаєте шкільну програму? Першокласники хвилюються, батьки підраховують витрати на шкільні атрибути, старшокласники не хочуть до школи, а студенти з сумом проводжають заключний день літа. Лише викладачам хочеться пошвидше стати за кафедру. Напередодні 1 вересня ми перевірили, чи збереглися в памяті наших читачів хоча би якісь фрагменти шкільної програми — і це одна із найпопулярніших статей за вересень. Ігор Смілянський, Укрпошта — розповідь про вірус Petya, чат-ботів і сільських листонош на авто Те, що потрібно було змінити в роботі заліза, виявилося набагато простіше, ніж працювати з мізками, — ділиться гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський під час свого виступу на Future Lab 2018. Na chasi переповідає виступ топ-менеджера національного поштового оператора про реформи, компютеризацію сіл та те, як навчити працівників відділень посміхатися. Чому перекази з-за кордону не допомагають, а шкодять економіці — дослідження МВФ Фахівці Міжнародного валютного фонду (МВФ, IMF) дослідили: великий потік переказів з-за кордону навіть у випадку легальних каналів та обліковування цих коштів не приносить користі країнам, що розвиваються — а навпаки, підриває їхню економіку. Як це відбувається та які макроекономічні ефекти має? Якби ви вчились так, як треба: 12 предметів для сучасної школи Перший дзвінок, перші уроки та лекції, переповнені аудиторії, крейда, домашні завдання і наплічники з книжками — школа практично не змінилася за ці 27 років незалежності. Спробували поміркувати над 12 предметами, які варто було би запровадити до шкільного курсу. Як у Дніпрі створили радіо для айтішників IT Dnipro Community стали свідками народження унікального дніпровського проекту IT RADIO.ONLINE. Артем Ганжа, СЕО компанії iSkySolutions, вирішив поділитися з нами історією пройденого шляху: від простої ідеї до масштабної реалізації.
Реклама 👇 Замовити

Як добре ви пам’ятаєте шкільну програму?

Першокласники хвилюються, батьки підраховують витрати на шкільні атрибути, старшокласники не хочуть до школи, а студенти з сумом проводжають заключний день літа. Лише викладачам хочеться пошвидше стати за кафедру. Напередодні 1 вересня ми перевірили, чи збереглися в пам’яті наших читачів хоча би якісь фрагменти шкільної програми — і це одна із найпопулярніших статей за вересень.

Ігор Смілянський, «Укрпошта» — розповідь про вірус Petya, чат-ботів і сільських листонош на авто

«Те, що потрібно було змінити в роботі заліза, виявилося набагато простіше, ніж працювати з мізками», — ділиться гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський під час свого виступу на Future Lab 2018. Na chasi переповідає виступ топ-менеджера національного поштового оператора про реформи, комп’ютеризацію сіл та те, як навчити працівників відділень посміхатися.

Чому перекази з-за кордону не допомагають, а шкодять економіці — дослідження МВФ

Фахівці Міжнародного валютного фонду (МВФ, IMF) дослідили: великий потік переказів з-за кордону навіть у випадку легальних каналів та обліковування цих коштів не приносить користі країнам, що розвиваються — а навпаки, підриває їхню економіку. Як це відбувається та які макроекономічні ефекти має?

«Якби ви вчились так, як треба»: 12 предметів для сучасної школи

Перший дзвінок, перші уроки та лекції, переповнені аудиторії, крейда, домашні завдання і наплічники з книжками — школа практично не змінилася за ці 27 років незалежності. Спробували поміркувати над 12 предметами, які варто було би запровадити до шкільного курсу.

Як у Дніпрі створили радіо для айтішників

IT Dnipro Community стали свідками народження унікального дніпровського проекту IT RADIO.ONLINE. Артем Ганжа, СЕО компанії iSkySolutions, вирішив поділитися з нами історією пройденого шляху: від простої ідеї до масштабної реалізації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: