5 найпопулярніших статей вересня за версією читачів Na chasi

Čytaty latynkoju
5 найпопулярніших статей вересня за версією читачів Na chasi

Як добреТест: Чи добре ви пам’ятаєте шкільну програму? ви пам’ятаєте шкільну програму?

Першокласники хвилюються, батьки підраховують витрати на шкільні атрибути, старшокласники не хочуть до школи, а студенти з сумом проводжають заключний день літа. Лише викладачам хочеться пошвидше стати за кафедру. Напередодні 1 вересня ми перевірилиТест: Чи добре ви пам’ятаєте шкільну програму?, чи збереглися в пам’яті наших читачів хоча би якісь фрагменти шкільної програми — і це одна із найпопулярніших статей за вересень.

Ігор Смілянський, «Укрпошта» — розповідьІгор Смілянський, «Укрпошта» — про вірус Petya, чат-ботів і сільських листонош на авто про вірус Petya, чат-ботів і сільських листонош на авто

«Те, що потрібно було змінити в роботі заліза, виявилося набагато простіше, ніж працювати з мізками», — ділиться гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський під час свого виступу на Future Lab 2018. Na chasi переповідаєІгор Смілянський, «Укрпошта» — про вірус Petya, чат-ботів і сільських листонош на авто виступ топ-менеджера національного поштового оператора про реформи, комп’ютеризацію сіл та те, як навчити працівників відділень посміхатися.

Чому перекази з-за кордону не допомагають, а шкодять економіці — дослідженняЧому перекази з-за кордону не допомагають, а шкодять економіці — дослідження МВФ МВФ

Фахівці Міжнародного валютного фонду (МВФ, IMF) дослідили: великий потік переказів з-за кордону навіть у випадку легальних каналів та обліковування цих коштів не приносить користі країнам, що розвиваються — а навпаки, підриває їхню економіку. Як це відбуваєтьсяЧому перекази з-за кордону не допомагають, а шкодять економіці — дослідження МВФ та які макроекономічні ефекти має?

«Якби ви вчились так, як треба»: 12 предметів«Якби ви вчились так, як треба»: 12 предметів для сучасної школи для сучасної школи

Перший дзвінок, перші уроки та лекції, переповнені аудиторії, крейда, домашні завдання і наплічники з книжками — школа практично не змінилася за ці 27 років незалежності. Спробували поміркувати«Якби ви вчились так, як треба»: 12 предметів для сучасної школи над 12 предметами, які варто було би запровадити до шкільного курсу.

Як у Дніпрі створили радіоЯк у Дніпрі створили радіо для айтішників для айтішників

IT Dnipro Community стали свідками народження унікального дніпровського проекту IT RADIO.ONLINE. Артем Ганжа, СЕО компанії iSkySolutions, вирішив поділитисяЯк у Дніпрі створили радіо для айтішників з нами історією пройденого шляху: від простої ідеї до масштабної реалізації.