fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

США збільшили фінансову допомогу на посилення безпеки в Україні

SŠA zbiľšyly finansovu dopomogu na posylennja bezpeky v Ukraїni
Сенат Сполучених Штатів схвалив проект бюджету Пентагону на 2019 рік, в якому передбачено збільшення допомоги Україні на посилення безпеки до $250 млн. Про це повідомляє посольство України в США у Facebook
Senat Spolučenyh Štativ shvalyv proekt bjudžetu Pentagonu na 2019 rik, v jakomu peredbačeno zbiľšennja dopomogy Ukraїni na posylennja bezpeky do $250 mln. Pro ce povidomljaje posoľstvo Ukraїny v SŠA u Facebook
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сенат США схвалив раніше узгоджений з Палатою представників проект Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік, який передбачає $250 млн для допомоги Україні. На що скерують гроші від США в Україні. Кошторис оборонного бюджету на $50 млн перевищує бюджет 2018 року для відповідних програм підтримки української держави. Кошти виділяються, в тому числі, на проведення військових навчань, надання військового оснащення, летальних видів озброєнь і логістичної підтримки. За ці кошти замінять також раніше надане озброєння або військові товари. Перелік видів допомоги включає також розвідувальну підтримку Збройних сил України. Для вступу в силу погоджений проект Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік треба ще проголосувати в Палаті представників. Після цього він буде переданий на підпис Президентові США. Нагадаємо, що Уряд США передав Україні 2500 тепловізорів на загальну суму $5,8 млн. Обладнання надане українській стороні безоплатно, відповідно до Програми сприяння безпеці в Україні, яка здійснюється за підтримки американського уряду. Прилади нічного бачення передані на озброєння Збройних сил України, яке в подальшому здійснить розподіл цього обладнання у бойові частини. Додамо, що за 4 роки Збройні сили України отримали міжнародної технічної й гуманітарної допомоги майже на $247 млн. Йдеться про радіолокаційні станції контрбатарейної боротьби різних типів, безпілотні літальні апарати, автомобілі на базі HMMWV і Toyota Land Cruiser різних типів, радіостанції Harris Falcon-III, прилади нічного бачення, польовий шпиталь EMEDS, речове, продовольче, медичне майно та обладнання.  
Реклама 👇 Замовити

Сенат США схвалив раніше узгоджений з Палатою представників проект «Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік», який передбачає $250 млн для допомоги Україні.

На що скерують гроші від США в Україні

Кошторис оборонного бюджету на $50 млн перевищує бюджет 2018 року для відповідних програм підтримки української держави. Кошти виділяються, в тому числі, на проведення військових навчань, надання військового оснащення, летальних видів озброєнь і логістичної підтримки. За ці кошти замінять також раніше надане озброєння або військові товари. Перелік видів допомоги включає також розвідувальну підтримку Збройних сил України.

Для вступу в силу погоджений проект «Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік» треба ще проголосувати в Палаті представників. Після цього він буде переданий на підпис Президентові США.

Нагадаємо, що Уряд США передавСША збільшили фінансову допомогу на посилення безпеки в Україні 1США надали Україні 2500 тепловізорів на $5,8 млн Україні 2500 тепловізорів на загальну суму $5,8 млн.

Обладнання надане українській стороні безоплатно, відповідно до Програми сприяння безпеці в Україні, яка здійснюється за підтримки американського уряду. Прилади нічного бачення передані на озброєння Збройних сил України, яке в подальшому здійснить розподіл цього обладнання у бойові частини. Додамо, що за 4 роки Збройні сили України отримали міжнародної технічної й гуманітарної допомоги майже на $247 млн. Йдеться про радіолокаційні станції контрбатарейної боротьби різних типів, безпілотні літальні апарати, автомобілі на базі HMMWV і Toyota Land Cruiser різних типів, радіостанції Harris Falcon-III, прилади нічного бачення, польовий шпиталь EMEDS, речове, продовольче, медичне майно та обладнання.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: