США збільшили фінансову допомогу на посилення безпеки в Україні

Čytaty latynkoju
США збільшили фінансову допомогу на посилення безпеки в Україні

Сенат США схвалив раніше узгоджений з Палатою представників проект «Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік», який передбачає $250 млн для допомоги Україні.

На що скерують гроші від США в Україні

Кошторис оборонного бюджету на $50 млн перевищує бюджет 2018 року для відповідних програм підтримки української держави. Кошти виділяються, в тому числі, на проведення військових навчань, надання військового оснащення, летальних видів озброєнь і логістичної підтримки. За ці кошти замінять також раніше надане озброєння або військові товари. Перелік видів допомоги включає також розвідувальну підтримку Збройних сил України.

Для вступу в силу погоджений проект «Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік» треба ще проголосувати в Палаті представників. Після цього він буде переданий на підпис Президентові США.

Нагадаємо, що Уряд США передавСША надали Україні 2500 тепловізорів на $5,8 млн Україні 2500 тепловізорів на загальну суму $5,8 млн.

Обладнання надане українській стороні безоплатно, відповідно до Програми сприяння безпеці в Україні, яка здійснюється за підтримки американського уряду. Прилади нічного бачення передані на озброєння Збройних сил України, яке в подальшому здійснить розподіл цього обладнання у бойові частини. Додамо, що за 4 роки Збройні сили України отримали міжнародної технічної й гуманітарної допомоги майже на $247 млн. Йдеться про радіолокаційні станції контрбатарейної боротьби різних типів, безпілотні літальні апарати, автомобілі на базі HMMWV і Toyota Land Cruiser різних типів, радіостанції Harris Falcon-III, прилади нічного бачення, польовий шпиталь EMEDS, речове, продовольче, медичне майно та обладнання.