fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

США надали Україні 2500 тепловізорів на $5,8 млн

SŠA nadaly Ukraїni 2500 teplovizoriv na $5,8 mln
Уряд США передав Збройним силам України 2500 приладів нічного бачення на загальну суму $5,8 млн. Про це повідомляє Радіо Свобода
Urjad SŠA peredav Zbrojnym sylam Ukraїny 2500 pryladiv ničnogo bačennja na zagaľnu sumu $5,8 mln. Pro ce povidomljaje Radio Svoboda
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У церемонії взяли участь посол США в Україні Марі Йованович і керівник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко. Куди скерують прилади нічного бачення . Обладнання надане українській стороні безоплатно, відповідно до Програми сприяння безпеці в Україні, яка здійснюється за підтримки американського уряду. Прилади нічного бачення передані на озброєння Збройних сил України, яке в подальшому здійснить розподіл цього обладнання у бойові частини. Додамо, що за 4 роки Збройні сили України отримали міжнародної технічної й гуманітарної допомоги майже на $247 млн. Йдеться про радіолокаційні станції контрбатарейної боротьби різних типів, безпілотні літальні апарати, автомобілі на базі HMMWV і Toyota Land Cruiser різних типів, радіостанції Harris Falcon-III, прилади нічного бачення, польовий шпиталь EMEDS, речове, продовольче, медичне майно та обладнання. Нагадаємо, що Америка надасть $200 млн на безпеку та оборону. У проекті бюджету Штатів на 2019 рік Україну включено до невеликого переліку країн, які отримуватимуть допомогу з безпеки також і за програмою Державного департаменту Міжнародне військове фінансування. Кошти запропоновано спрямувати на надання нашій країні військової техніки і спорядження, іншого обладнання та послуг військового призначення. Не забудуть і  про логістичне забезпечення, розвідувальну підтримку Збройних сил і сил безпеки України.
15.02.2018,16:29
0
Радіо Свобода
Реклама 👇 Замовити

У церемонії взяли участь посол США в Україні Марі Йованович і керівник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

Куди скерують прилади нічного бачення 

Обладнання надане українській стороні безоплатно, відповідно до Програми сприяння безпеці в Україні, яка здійснюється за підтримки американського уряду. Прилади нічного бачення передані на озброєння Збройних сил України, яке в подальшому здійснить розподіл цього обладнання у бойові частини. Додамо, що за 4 роки Збройні сили України отримали міжнародної технічної й гуманітарної допомоги майже на $247 млн. Йдеться про радіолокаційні станції контрбатарейної боротьби різних типів, безпілотні літальні апарати, автомобілі на базі HMMWV і Toyota Land Cruiser різних типів, радіостанції Harris Falcon-III, прилади нічного бачення, польовий шпиталь EMEDS, речове, продовольче, медичне майно та обладнання.

Нагадаємо, що Америка надасть США надали Україні 2500 тепловізорів на $5,8 млн 1США нададуть Україні $200 млн на безпеку та оборону$200 млн на безпеку та оборону. У проекті бюджету Штатів на 2019 рік Україну включено до невеликого переліку країн, які отримуватимуть допомогу з безпеки також і за програмою Державного департаменту «Міжнародне військове фінансування». Кошти запропоновано спрямувати на надання нашій країні військової техніки і спорядження, іншого обладнання та послуг військового призначення. Не забудуть і  про логістичне забезпечення, розвідувальну підтримку Збройних сил і сил безпеки України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: